Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbálkozzak egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány és iszonyúan tetszik. Néha látom a városba meg egy busszal járunk. Igazából ő tényleg nagyon szép lány és tudom, hogy rengetegen próbálkoznak nála. Igazából nem tudnám megmondani, hogy tetszem-e neki néha néz engem meg szemezünk de ennyi. De nem úgy 1 percig hanem csak pár másodpercre összeakad a tekintetünk.

De ezt biztosan csinálja mással is, meg nyilván már nálam helyesebb/jobb pasik is bepróbálkoztak már nála szóval nem hiszem, hogy a külsőmmel önmagában meg tudnám Őt fogni. Meg amúgy nagyon értelmesnek is tűnik, szerintem nem buta, sőt. Ezért kérném ki itt a lányok/fiúk tanácsát, hogy szerintetek ha tovább akarok lépni mit csináljak? Hogyan viselkedjek vele? Csak egy első benyomás van és nagyon nem akarom elrontani. Én egyébként azt a tanácsot kaptam - khmm apámtól :D tudom ciki de nekem csak ő van - hogy ha tényleg szép a lány és értelmes akkor ne dicsérgessem a külsejét és játsszam az eszem előtte mint a legtöbb fiú, hanem egyszerűen beszélgessek vele értelmesen és legyek vele kedves de határozott, ha tényleg értelmes ezt sokkal jobban fogja értékelni. Eddig oké de mégis mivel indítsak nála? Mégis mit mondjak??? Az a baj, hogy nincs jó alkalom soha pl mint a filmekbe, hogy elejtené a cuccait és akkor segítenék felszedni vagy ilyesmi. Ilyen nincs :(


2017. febr. 21. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Értelmes lány nincs. Félreismerted.
2017. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Az apás tanácsot kihagyhattad volna a kérdésből. Máris lett véleményem valakiről akit nem is ismerek...

Kezdj el a lányal beszélgetni, és azt mond ami épp az eszedbe jut. "Nézz már annak a csövesnek milyen szakálla van...lol!" Akár lehet ez is, tökmindegy. Azt szokták mondani add önmagad, igazuk van. Ha meg nem jön össze akkor így jártál, lesz másik, akivel majd összejön.


De ha csak meg akarod baszni, hallgass apádra. ;)

2017. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek apukáddal. Több fiú is szokott mézesmázosan beszélni hozzám, mintha öröm lenne minden pillanat, amit velem tölthetnek, de

1) nyilvánvaló, hogy nem gondolják komolyan

2) az ilyen emberek, valószínűleg minden leányzónak ezt duruzsolják

2) úgy érzem magam, mintha ostoba lennék, naiv és könnyen manipulálható


Viszont van, aki teljesen normálisan tud velem kommunikálni, ez esetben úgy érzem, megismertem az igazi oldalát- amit ugye nem osztunk meg akárkivel- ezért különlegesnek érzem magam. Ha magadat adod és értelmesen beszélsz, biztosan szimpatikusabb leszel!

Az én tippeim: amikor egymásra pillantotok, mosolyogj rá! Ha van nálad étel, kínáld meg! (Ne a félbeharapott szendvicsedből, természetesen, hanem közvetlenül a steril, zárható csomagolásból előhúzott élelmiszerrel) Ha egyedül üldögél, mondd azt „Szia, láttam egyedül vagy, ezért gondoltam ide jövök hozzád beszélgetni. :) ” Vagy csak menj oda hozzá az ősi szöveggel: „Szia, olyan ismerősnek tűnsz, nem találkoztunk mi már?” esetleg csak köszönj rá mindig, ha látod! Az elején furcsa lesz, meg fog lepődni, de egészen biztos utánadnéz és néhány hét múlva úgymond már nem leszel teljesen ismeretlen, hiszen te leszel a „köszöngető srác”. :)

15/L

2017. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából nincs nagy jelentősége, annak, hogy mivel szólítod meg. Mert ha tetszel neki/szimpi vagy, akkor bármilyen szöveggel odamehetsz, mert tuti sikered lesz. Ha meg nem, akkor meg midegy.

Amúgy melyik városban laksz? (Csak azért kérdezem, mert jó lenne, ha te lennél a buszozós kiszemeltem) :D

2017. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!