Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vele most mi van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vele most mi van? 15/L

Figyelt kérdés

Egyik fiu osztalytarsam 15/F még oktoberben bejott nekem es novemberbe elmondtam neki uzibe, igen tudom inkabb szemelyesen kellett volna de elkapkodtam. Azert mondtam el neki mert azt hittem o is igy erez irantam. Meg voltak bizonyitekaim ra pl. sokszor hivogatott meg rengetegszer szemeztunk es mosolyogtunk ossze, baratnom is mondta hogy azt hitte hogy ot nezi kozben meg engem, oran ha part kellett valasztani akkor vagy a legjobb haverjat vagy engem valasztott. De vegul azt valaszolta hogy sajnos nem jovok be neki. A lenyeg hogy mostanaba ugy erzem mintha kerulne, nem az en segitsegemet keri hanem maset. En meg mintha még mindig ereznek iranta valamit de ezt se tudom. Nem tudok ujra szerelmes lenni es ezt nem ertem miert van.

Ezert azt kerdeznem hogy miert viselkedik igy velem?

Miert nem tudok ujra szerelmes lenni?



2017. febr. 21. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Privátban, hosszabban ki tudom fejteni, ha érdekel, írj rám.


17/F

2017. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!