Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy eloszlassak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy eloszlassak magamról egy tényként kezelt hazugságot?

Figyelt kérdés

Most szilveszterkor a barátnőimmel szórakozni mentünk egy helyre, ahová sok ismerős is jár. Mivel tudtam, hogy másnap dolgozni megyek ezért két sörön túl nem ittam semmit, viszont ettől függetlenül hamar feloldódtam, közvetlenebb lettem, amit egy ismerős srác észre is vett. Személyesen nem ismertem, csak az egyik barátnőm haverja volt, de odajött, eleinte még normálisan beszélgetni, majd megkérdezte, hogy nincs-e kedvem sétálgatni egyet. Mivel jól éreztem magam (meg nem mellesleg barátom volt, és úgy gondolom ebben az esetben nem kell egy lánynak kettesben sétálgatni egy másik fiúval), nemet mondtam, és visszamentem táncolni, de nem sokkal később ismét jött, hogy menjek ki vele legalább egy cigire. Akkor viszont ismét elkezdte mondani, hogy menjek át hozzá, meg szórakozzunk egyet, de ismét visszautasítottam azzal az érvvel, hogy akkor se érdekelne, ha nem lenne barátom, mert nem tudom elviselni azt a mértékű egót, ami belőle árad. Rövidesen haza is mentem, nem lett ebből semmi probléma. Viszont nem sokkal később a barátnőm azzal fogadott, hogy ő úgy hallotta, hogy az említett sráccal aznap összefeküdtem, én természetesen köpni-nyelni nem tudtam, és megpróbáltam elmagyarázni nekik, hogy mi történt, tudtam, hogy az ő szava az enyémmel szemben, egyikünk sem tudja igazolni. Nyilván akik ismernek engem, azok tudják, hogy ez nem jellemző rám, és a barátomat sem kellett sokáig győzködni, de nem tudom, mit tegyek, hogy ne ez legyen az általános elképzelés rólam. Ti voltatok már hasonló helyzetben? Hogy kezeltétek?

18/L


2017. febr. 25. 08:24
 1/1 anonim válasza:
100%
Minél jobban próbálod bizonygatni,annál jobban fognak hinni a srác igazában. Engedd el a füled mellett. Ha a pasid és a barátaid nem hiszik a többi ember ne érdekeljen.
2017. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!