Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek, ha...

Szerintetek mit tegyek, ha egy barátnőm hazugságot terjeszt rólam, és ha megkérdezem nem vallja be hogy ő volt?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm egy közös ismerősünknek írt rólam valamit, ami teljesen hülyeség, de még csak valóságalapja sincs, és ez a közös ismerős meg is mutatta nekem, hogy tényleg ezt írta. (még most se bírom elhinni) Egyből felhívtam, és mondtam, hogy nem haragszom meg minden, de hát mégis miért írta azt? Persze tagadta, hogy ő lett volna, annak ellenére, hogy mondtam hogy elküldte a képet. Nem tudom, hogy mit tegyek, szívem szerint hinnék neki, de már fogalmam sincs igazából, hogy mit higgyek el. Köszönöm előre is :)
2016. okt. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A közös ismerősöd megmutatta mit írt rólad a barátnőd. Most akkor azon filózol, hogy a barátnődnek higgy vagy a szemednek? Úgy néz ki, hogy egy baráttal kevesebb. Sajnálom.
2016. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit se.

Beszélsz majd azokkal, kik jelzik ezt neked.

2016. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!