Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha sosem találom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sosem találom meg az "igazit"? 15/L

Figyelt kérdés
Pár napja bevillant,hogy lehet sosem fogom megtalálni azt a fiút,akivel leszeretném élni az életem.Jó tudom,hogy gáz ezen 15 évesen gondolkodni,de ahogy az eddigi életem alakult pasizás terén...Szinte mindenkit elüldözök,meg néhányan kur*ának is tartanak.Meg olyan középiskolába vagyok,ahol alig vannak fiúk,nem,hogy helyesek,vagy olyanok akik személyiségre is meggyőzőek lennének.Nincs lehetőségem utazgatni olyan sokat,mivel így is későn érek haza suliból és nagyon sokat kell tanulnom.Hiába ismerkedek,meg az első lépést a fiúnak kéne megtenni,de általában én tettem/teszem meg.És még így sem jön össze.Lehet velem van a baj,de nagyon bennem van az,hogy sose lesz olyan fiú az életemben,akire mindig is vártam.A Nagy Ő.Jó ez eléggé nyálas lett,és tipikus tini pi**a probléma,de szerintem fontos.
2017. febr. 25. 10:26
 1/5 anonim válasza:

Ilyen gyagyás hozzáállással tényleg el fognak kerülni a pasik. Erre fontos most választ kapj?

Kialudtad magad,kész a lecó....

2017. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyugodj meg, légy türelmes, egyszer úgy is eljön az a pillanat, de ilyen korban tényleg elég nehéz megtalálni a "tökéletest". Amúgy én meg pont olyan suliban vagyok, ahol elég kevés a leányzó, de azok is olyanok, mint akit az anyjuk seggébből rángattak volna ki.

Szóval, fel a fejjel, kitartást.

2017. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Aki 17, jóindulattal 16 év alatt pasizik, az tényleg k..va.
2017. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha ettől félsz akkor ne sietsd el. Nem bántásból mondom, de jó esélyel komoly kapcsolatra nem vagy megérve. Ha ebben gondolkodsz, akkor várj nyugodtan. Hogy a tanulás viszi az időt.. nem érdekes, fog változni. Fordulj meg pár körben, nézz szét.. és ha alakul, azt se sietsd el. (Úgyis nehéz megállni). A legtöbb korod beli srác úgysem ért meg rá hogy kapcsolata legyen. Ha meg ér egy-két csalódás, fogd fel tanulásnak. Mert az. Fel a fejjel, legyen bened tartás és sok sikert :)
2017. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "igazi" nem találat kérdése, hanem döntés kérdése.

Ezt még sok felnőtt se érti.

Ezért van ennyi elcseszett kapcsolat.

Elégedetlen vagy? Veled elégedettek mások?

Jaaa hogy senki se elégedett azzal, akinek elég lenne?

Akkor maradjon mindenki egyedül a p_csába :D

2017. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!