Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom az "igazit"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom az "igazit"?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem nincsenek olyan hatalmas elvárásaim egy lányt illetően..csak pár dolognak kell megfeleljen..

1.Legyen átlagos testalkatu

2.Legyen kedves,aranyos

3.Lehessen vele beszélni akármennyit akármiről

4.Lehessen vele sokat hülyéskedni ne legyen tulzottan komoly de azért legyen egy kis "józan paraszti esze"


Egy lányt nem láttam aki ezek közelébe ért volna..szerintem mert falun lakok és kisebb a 'választék'..:(


16/f



2015. szept. 6. 21:53
 1/4 anonim válasza:
A szerelem olyan, mint a pillangó.Ha kergeted, messze repül tőled.De ha leülsz csendben, és nyugodtan,megtalál téged, és a válladra száll.
2015. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kergetem,csak rossz nézni hogy ilyen korban már szinte mindenkinek van barátja/barátnője én meg egyedül vagyok:(
2015. szept. 6. 22:04
 3/4 anonim válasza:

Mi lányoknak meg nehéz találni becsületes fiút.

16/L

2015. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*1 Igen, igen csak amikor már leülted csendben a "fél életedet", és semmi, tényleg semmi eredmény, akkor már kétségbeesésedben is elkezded kergetni, azt a bizonyos pillangót :(
2015. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!