Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én 13 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 13 éves vagyok és van egy aki nagyon bejön ő 14 éves mivel tudnék kezdeményezni? (Fiú vagyok gyengébbek kedvéért)

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 19:17
 1/4 Stark2000 ***** válasza:

Nem értem, hogy miért írtad ki azt zárójelbe. Szerintem mindenki látja, hogy "Martin Nevű felhasználó kérdése" , bár tény, vannak itt gyenge elméjűek.


Amúgy megtanulhatnál írni rendesen. Nagybetű, kisbetű, írásjelek. Mindenesetre; beszélgess vele, írj rá, keresd a társaságát, szemezgess vele, flört, akármi. Bár nem tudom. Egy 14 éves lány már szerintem érettebb mint te, de hát. :D

2017. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 14 éves lány akár 16-nak is kinéz, egy 13 éves fiú pedig 10-nek... A lányok korábban érnek, mint a fiúk. Majd egy 5 év múlva próbálkozhatsz a 14 éves lányoknál...
2017. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy 14 éves lány 15-16 éves "férfit" akar. Nem kisfiút. Tanulj, és néhány év múlva próbálkozz újra. Éretlen vagy még.
2017. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy évfolyam társam már járt vele
2017. febr. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!