Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, próbáltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Univerzumlakó kérdése:

Tetszik egy srác, próbáltam kezdemenyezni de észre sem veszi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a lenyeg hogy tetszik egy fiú és mint barátok eddig is viszonylag joban voltunk. Írtam neki hogy nincs e kedve elmenni valahová. Ezt ő nem tudom hogy direkt vagy veletlen ugy ertelmezte hogy masik ket baratunkkal együtt. Erre mondtam neki hogy en nem ugy ertettem de ha akarja nekem ugy is jo. Aztan meg tisztaztuk h melyik ket emberre gondolt es ennyi. Azóta nem irt semmit. Se igent se nemet. Nem tudom mit kéne tennem. Tényleg nagyon tetszik. Már arra is gondoltam hogy a kovetkezo hazibuliban vagy ilyesmi random lesmarolom aztan lesz ami lesz. XDDDD

2016. júl. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Azt azért ne mert meg ijesztené próbálj előtte nőiesebben mint eddig meg "kéretni" magad előtte hidd el rá fog jonni mi van
2016. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo azt csak viccnek szantam.... De az a baj hogy nyár van es nem igen futok vele össze minden nap hogy ott noieskedjek neki. Plusz 15 évesek vagyunk.... Nem akarok egy kur..a lenni
2016. júl. 11. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem attol lesz egy lány k**va hogy ha nőies tudod a mai fiúk szeretik az érett gondolkodásu lányokat és keresd az alkalmat keresd őt is a nagy társaságban is zárkózz fel hozzá ha okos leesik neki minden
2016. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már csak egy másabb pillantás vagy érintés is sokat változtat
2016. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz k--va lenni, ne smárold le csak úgy :D Ha nem keres, akkor nem akar veled úgy találkozni. Szerintem ne erőltesd, nem kell futni utána. Értem hogy tetszik, de annyit nem ér az egész hogy elijeszd.

Esetleg keresd meg a másik két embert, és kérdezd meg őket, hogy nekik jó lenne-e a program amit beszéltetek.

Aztán írj a srácnak, hogy megkérdezted a másik kettőt és nekik jó :D

Akkor már nem jössz ki belőle olyan kínosan, szerintem. És nem is baj ha mások is vannak ott, majd talán valamivel később összejön kettesben is :)

2016. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :D
2016. júl. 11. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:

"Már arra is gondoltam hogy a kovetkezo hazibuliban vagy ilyesmi random lesmarolom aztan lesz ami lesz."

Ezt semmiképp ne ! Csak közönséges lennél..

2016. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke oke mar jeleztem hogy ezt én magam sem gondoltam komolyan! :) És valószínűleg nem is merném megtenni
2016. júl. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!