Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány és úgy érzed...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány és úgy érzed te is tetszel neki? Vagy csak szimplán félsz kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Volt egy gyönyörű lány akivel tetszettünk egymásnak. Tényleg nagyon gyönyörű és aranyos volt. Szokás mondani, hogy az egyik legérthetetlenebb dolog a világon mikor két ember szerelmes egymásba, de nincsenek együtt. Volt, hogy ráírtam párszor és nagyon jól elbeszélgettünk, azonban sosem mertem kezdeményezni. Pedig éreztem, hogy lehetne köztünk valami. Viszont mindig bemeséltem magamnak, hogy lehet csak félreértem, lehet nem is engem nézett stb. És életem legnagyobb hibáját követtem el, mikor nem cselekedtem. Ugyanis általában nem, egy lány nem fog odamenni hozzád, hogy szia tetszel. Neked mint fiúnak kell odalépned hozzá. Legyek én az élő példa számodra aki 17 évesen itt áll és halálosan szerelmes egy lányba akit már nem kaphat meg. Miért? Mert elszalasztotta a lehetőségeket. Szóval ha van valaki aki tetszik neked, kezdeményezz nála. Lehet kiderül, hogy nem tetszel neki, de haver legalább megtudtad, és így nem fogod elvesztegetni az idődet rá. Azonban ha ő is kedvel téged, akkor te leszel a legboldogabb ember a világon. Tudom, én mondom aki oda se mert menni hozzá. De hidd el, hogy nagyon bánom, és azt kívánom bár visszapörgethetném az időt akkorra, amikor még érdeklődött irántam. :(

2016. nov. 8. 15:50
 1/5 Pityu nevű ***** válasza:

Kedves Válaszoló!

Hány éves vagy?

2016. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pityu nevű ***** válasza:
Bocsánat kérdező
2016. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írta, hogy 17:)

Amúgy Kérdező, sokban igazad van...

2016. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak motivációnak szántam. Hátha valaki észhez kap és nem követi el azt a hibát amit én.
2016. nov. 8. 17:22
 5/5 Pityu nevű ***** válasza:
Én ma jártam így... #első
2016. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!