Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek mit csináljak? Összejöttem egy cigány fiúval. Amikor velem van teljesen normális, kedves, nem káromkodik.

Figyelt kérdés
De egy edzésre járunk a haverjaival. Ők mindig azzal jönnek, hogy "hogy tudott egy ilyen fehér bi.gét összeszedni" (ez én vagyok). A barátom ilyenkor nem szól semmit.Amikor a haverjai elkezdenek az "ügyeikről beszélni"(drog, betörések stb.), a barátom is úgy beszél, úgy tesz minzha ő tagja lenne ezeknek az illegális dolgoknak, pedig nagyon nem.Ezt még egészen elviseltem. De amikor tegnap a zuhanyzóban voltam, bejöttek a haverjai, rácsaptak a seg.gemre, lekur.váztak("szerencsére csak" ennyit). Amikor ezt elmondtam a barátomnak csak ennyit mondott nekik:Lécci hagyjátok a csajomat tesók jólvan? A barátom csak így akar beilleszkedni, vagy nekem játsza, meg magát. Én nagyon szeretem őt. 15/L
2017. febr. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, szép boldog életed lesz/van.
2017. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor a haverjai vele vannak akkor ne legyél vele. És lehet hogy csak neked játsza meg magát mert meg akar neked felelni.
2017. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, az látszik hogy a fiú akarna normális lenni, de viszont meg akar felelni a nem épp jó életű barátainak, és szerintem ha többet mond ott a haverjainak hejben megverik..
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiú szakítsa meg a kapcsolatot a haverjaival.
2017. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
62%
Kerüld el messzire a cigányokat! Szakíts a barátoddal is, ha jót akarsz magadnak!
2017. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó rasszista, igaz hogy sok ci gány lazán vezsi a dolgokat, de magyarból is vannak roszzabbak, ha a cigányok roszak lennének akkor már rég kiirtották volna őket baker..
2017. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
84%

Rasszista, és? Unalmas már ez a duma.

Nem mindegy, hogy 10 magyarból 1 köcsög, vagy 10 cigányból 9, mert körülbelül ez az arány. A cigánygyerek is hazudozik a kérdezőnek. Ő is benne van a drogban, meg a betörésekben. De ha szerintetek ez normális, akkor én kérek elnézést.


Ui.: a második világháborúban megpróbálták kiirtani a cigányokat is. Ha a tengelyhatalmak nyerik a háborút, nem sok cigány maradt volna. Szóval ne írj ilyen ostobaságokat, mint az utolsó mondatod.

2017. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Én annyira nem tudok semmit a cigányokról h csak na. De. A barátomat ismerem annyira hogy tudjam, ő nincs benne a drogban. Okosabb ő annál. És neked ezek az előitéletek saját tapasztalatból fakadnak, vagy csak valakit utálnod kell egyszerűen? Én így tudom elképzelni a "rasszista" gondolkozást

Nem értek hozzá. Ez csak az én véleményem:)

2017. márc. 1. 19:31
 9/11 anonim válasza:
60%
Madarat tolláról, embert barátjáról. Ha normális a barátod, akkor miért barátkozik ilyen lumpen alakokkal? Szüleid tudják ezt a zuhanyzós incidenst? Mert szerintem nem normális, hogy 15 éves lányt ilyen szinten molesztáljanak. Mi lesz a következő lépés?
2017. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szüleim nem tudják. Nem is akarnám h megtudják. Nem akarok ebbe belefolyni. Majd próbálom megvédeni magam. De sikítani azért tudok :) Igazság szerint én félek a barátom haverjaitól 😕
2017. márc. 1. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!