Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy összejöttem az exemmel?

Figyelt kérdés
8 évvel ezelött ő volt az első számomra. A kapcsolatunk után is jóban maradtunk, mivel osztálytársak voltunk. Suli után én kimentem külföldre az akkori pasimmal, de szakítottunk. most újra itthon vagyok. Ő sincs már együtt a párjával, viszont mi megint egymásra találtunk. Egyelőre csak szexről van szó. Nem tudjuk mit érzünk. Megbeszéltük, ha kijön utánam külföldre (pár nap múlva megint utazok) akkor lehet szó komolyabb dologról is. Mi lehet ebből? Azért lett vége igazából mert mindketten még tinik voltunk. Lehet még mindig szeretjük egymást? Nem is az hogy tanácstalan vagyok, csak kíváncsi, más is jár vagy járt-e hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az első szerelem visszakacsint:) biztos jobb lesz mint tiniként.
2012. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ebből most se lesz hosszabb mint akkor volt. Szexről van szó? az nem igazi kapcsolat, sőt nagy semmi... szerintem akasztófa a dolog...
2012. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most mintha mindketten megváltoztunk volna. Talán mindketten komolyodtunk. Akkor is működött volna, ha azok vagyunk és nem azért váltunk el mert nem szerettük egymást! Lehet most is kellünk egymásnak kis "tapasztalat szerzés" után?
2012. máj. 5. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez teljesen normális. Azt jelzi, hogy nagyon szeretitek egymást.
2012. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
ugye tudod, hogy reményt adtál most.. ezer évet is várnék ha utána visszakaphatnám az első szerelmem...
2012. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér.


Nemrég én is végigjátszottam ezt, öt hónapot voltunk együtt második alkalommal, és most úgy érzem, hogy öt hónapot vesztegettem el az életemből.

Ha valaminek egyszer vége lett, annak meg volt az oka, és az elő fog jönni újra és újra.

2012. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Megszokott. De nem vezet sehova.
2012. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem a fenét nem vezet, most fogjátok csak igazán megszeretni egymást.
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz! Új reményt adtam? :) Ahogy ezt olvastam, így most Te is nekem! :)
2012. máj. 8. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!