Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk. Ti nem unjátok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Ti nem unjátok már azokat, a lányokat akik azt a bizonyos zöld, hosszú kabátot hordják? Mert már szó szerint minden másodikon az van.

Figyelt kérdés

Mert nem tűnnek valami egyedinek.

[link]



2017. febr. 26. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek, lányként is.

L

2017. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

+ adidas supertar egyéniségek..

L

2017. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is unom, de mit tudok neki csinálni.
2017. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem kicsit herotom van tőle, nem igazán értem ezeket a trendeket, amiknek az a célja, hogy mindenki hordjon ugyanolyat, mert az menő, aki egyedi akar lenni, vagy szimplán nincs pénze követni a "divatot", az béna.

De mindenki azt hord, amit akar, illetve, ami kényelmes számára.

2017. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen lányt se láttam még, de hát okay :') (és Budapesten élek)...
2017. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Bár lány vagyok,de nagyon unom.

Ja igen,ahogy az előző mondta,superstar,iphone 6/5s/4 de minimum 4,baseball sapka,kutya effekt (képeken), pushuppos,seggkinyomós, ,,jaj plázában vagyunk,most liveolunk,meg mekizünk" lányok...

És a piercing,illetve a haspóló, és a p*csagatya se maradhat ki.

2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Vicces, hogy aki nem ért veletek egyet akkor azt lepontozzátok :')

de most elmondom egy ilyet se láttam ennyi kész pasz, szerintem te se minden 2. lányon látod ezt vagy max meglátod uhh barna kabát, akkor ez biztos ugyanaz, de ha mégis úgy van ahogy mondod, akkor sem kell valakit utálni mert felvesz egy ilyen kabátot, ami teljesen lányos és divatos, nem ettől lesz az ember olyan amilyen, és most ti itt általánosítottok, szidjátok őket a hátuk mögött , de nem lesztek tőle többek, egyszerűen szánalmas amit az emberek tesznek (lehet azért nem láttam egyen sem, mert utcán vagy közlekesédkor nem mást nézek, mert les*arom őket, nem nehéz dolog ti is kipróbálhatnátok kezdetben velem azzal, hogy erre nem reagálsz amit írtam csak elfogadod aztán ennyi, nah további megjegyzésem nincs, de szerintem nézzetek magatokba mielőtt mást piszkáltok, mást már nem találtál valakin (mert gondolom 1 bizonyos személyre vontakozik inkább a kérdésed akit utálsz, és ezzel most milyen jól fogod magad érezni, hogy mások ilyeneket írnak az ilyen kabátot hordó lányokról, vagyis akkor róla is, huhhh de megadtad neki a leckét.

2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Van rosszabb is. Ugyanez a kabát 5x akkora rózsaszín bundával a kapucniján. Fiúkon is láttam ezt amit te linkeltél és nem tudom. Kicsit meleges.

Egyébként vannak ilyen divatok, pl a két hajfonat meg az AirMax amik nemrég minden második lányon voltak. Idővel (jön a nyár lol) ez is elmúlik.

2017. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Poont nem talált drága..:)
2017. febr. 26. 20:08
 10/15 A kérdező kommentje:
7-esre ertettem...XD pont akkor irtad mikor elkuldtem :PP
2017. febr. 26. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!