Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam és elmondtam neki hogy nagyon vonzó és szertnék vele lefeküdni de nemet mondott. Lehet még valami esélyem? 18/F

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Elbuktad, bunkó voltál. Már bocsi de erre nem lehet mi mást írni...
2017. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

XDDD Hölgyem, ön oly vonzó, hogy életadó vérem alsófelembe áramlik mikor megpillantom kegyed. Megtisztelne keble ölelésével, hogy betegségem elmúljon?


De komolyan, most ezt hogy adtad neki elő?

2017. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Lerontottad rendesen sajnállak.
2017. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy másik szempontból nézzük szerintem hatalmas bókot kapott a kedves kérdezőtől a leányzó. Én 20/F vagyok és egyántalán nem hím soviniszta,de a mai lányok sokszor nemet mondanak akár így akár úgy kezdünk hozzá a dologhoz. És igen lehet még esélyed mert csak arra mondott nemet hogy lefektesd,mondd neki hogy a te agyad már egy kicsit előrébb járt és hogy inkább menjetek el moziba(aminek hosszútávon ugyanaz a célja).
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan ? :D Hááát ö nemis tudom. Bunkóságra szedsz valamit amúgy ?
2017. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már az álszent dumát, legalább kiterítette a lapjait, nem meghúzta majd dobta..Vannak csajok akiket megdugnánk, de nem járnánk velük. Legalább őszinte volt. Bár az tény, hogy azért lehetett volna egy kis fokozatosság is, nem durr bele a közepébe.
2017. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!