Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért áll nagyon sok tinilány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll nagyon sok tinilány így a korkérdéshez?

Figyelt kérdés

Ha egy náluk 2-4 évvel idősebb fiú udvarol nekik: "Á, a kor nem számít, a lényeg, hogy szeressük egymást!"


Ha egy náluk 2-4 évvel fiatalabb fiú udvarol nekik: "Ugyan már, mit akar tőlem ez a kisfiú? Szánalmas!"


Hogy is van ez? Most akkor számít a kor vagy sem?


Természetesen tisztelet a kivételnek!



2017. febr. 28. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Egy huszonéves srácnak több pénze van.
2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert egy 16 éves lányhoz még a 16 éves fiúk is éretlenek(többnyire ,kivételek mindig vannak) nemhogy egy 12-14 éves.

Fiúk minden szempontból később érnek. Ennyire egyszerű.

2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ugyan már, kettes!


Szellemileg a 16 éves fiúk és lányok között is a legtöbben éretlenek, és ugyanúgy mindkét nem képviselői között vannak kivételek.

2017. febr. 28. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

vegyük az én korombelieket.

ha a lány 16 évesen érettebb a körülötte élő fiúktól, nem fog se vele egykorúval járni, se fiatalabbal, mert nem illenek össze.

nekem eddig az összes barátom idősebb volt nálam minimum 5 évvel, de volt, hogy 10 évvel is. most viszont egy olyan fiú udvarol nekem, akinél idősebb vagyok. nem sokkal, csak 1 hónap van köztünk, de ahhoz képest hogy a volt barátom 10 évvel idősebb volt, nagy ugrás. és őszintén nem érdekel.. ha egy 15 éves fiú tud érett lenni, akkor simán összejövök vele. más lányt viszont zavar. nem tudom miért:) de nekem is meg kellett tapasztalnom a saját bőrömön, hogy felfogjam azt, hogy nem számít. a lényeg, hogy szeressük egymást. szóval nem a kor számít, hanem a felfogás, és az, hogy mennyire jöttök ki jól egymással. 16l

2017. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Szellemileg , tudásukat tekintve ugyanolyan érettek vagy éretlenek , többnyire , de viselkedésnél eléggé kiütközik az "érettség" beli különbség.

Az sem mindegy (szerintem) ,hogy valaki 16 évesen milyen közegben van. Hogy valaki 16 évesen egy idős kilencedikes vagy egy fiatalabb tizenegyedikes.

16 vagyok(lány , majdnem 17) és az én iskolámban is sok srác van aki ugyanúgy 16 éves , de úgymond "csak" kilencedikes és tapasztaltam ,hogy egyszerűen nem tudok velük beszélgetni komolyabb dolgokról. És elsősorban nem arra gondolok ,hogy mivel régebb óta járok iskolába több tananyagot tudok. Hanem alap , hétköznapi , de azért komolyabb témákról lövésük sincs(tisztelet a kivételnek).

Szerintem sokat számít a közeg.

2017. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A fiúk tényleg később érnek mint a lányok. Testileg es szellemileg egyaránt. De míg ez testnél nem számít, mivel mindkét nembe tartozóak "fiatal tinik" (inkább gyerekek), így nem jön szóba a komoly kapcsolat sem (az hogy Lili megölelte 5.ben Tamást nyilván nem ebbe a kategóriába tartozik). De sajnos a szellemi érettség nagyon is számít. Én 16 éves létemre sajnos a lányok között is érettebb vagyok, nemhogy a korombeli fiúkhoz képest.. Ezért van idősebb barátom (19 éves). Vele érzem magam kb egy szinten, ahogy a legtöbb lány is így van vele:) Én a saját korosztályomból nem tudnék együtt lenni senkivel, de ha még fiatalabb is..

16L

2017. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Én a saját korosztályomból nem tudnék együtt lenni senkivel, de ha még fiatalabb is.."


Senkivel? Szerintem is éretlen a legtöbb 16-17 éves tini. Bár szerintem ez nemtől független. De te elképzelhetetlennek tartod, hogy a fiúk között létezne kivétel? Ennyire lenézed az ÖSSZES 16-17 éves fiút, hogy senkivel?

2017. márc. 2. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:

" De te elképzelhetetlennek tartod, hogy a fiúk között létezne kivétel?"

És ez a kivétel te lennél, ugye? Elárulok valamit, kérdező. Mindenki kivételnek érzi magát! Sőt, mindenkit kivételnek hisz az anyukája is! És ez így természetes, de ettől még fikarcnyit sem lesz érettebb.

2017. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"És ez a kivétel te lennél, ugye? Elárulok valamit, kérdező. Mindenki kivételnek érzi magát! Sőt, mindenkit kivételnek hisz az anyukája is! És ez így természetes, de ettől még fikarcnyit sem lesz érettebb."


Igen, elég sokan érzik kivételnek magukat. És közülük elég sokan csak annak hiszik magukat, de vannak olyanok is, akik tényleg érettebbek. De gondolom, te már megállapítottad, hogy én nem vagyok az, mert olyan jól ismersz engem, nem?

2017. márc. 2. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Lányok hamarabb érnek... Na ja... Ez pont olyan hogy Magyarország erősödik.. na ja de nem itt hanem a mesében!
2017. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!