Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinilány+idősebb férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilány+idősebb férfi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban 15-19 éves (középiskolás vagy gimnazista) lányok válaszára lennék kíváncsi, de a 20-as 30-as férfiak válasza is érdekel, akiknek esetleg van a kérdéskörrel kapcsolatos tapasztalata.


Adott a szituáció: Egy gimnazista tinilány kéz a kézben jár egy nála majdhogynem 10 évvel idősebb férfival és a szerelmeként mutatja be.


Addig eljutottam, hogy miért vonzódhatnak a tinilányok a náluk azért jelentősen idősebb férfiakhoz: Jó esetben egy huszon-harminc éves pasi már rendelkezik önálló keresettel, szüleitől független, lakással ( ha nem is palota ) illetve autóval rendelkezik. Tinédzserkorban a fiúkról ez nem mondható el, ők még ,, nincsenek készen " ilyen szempontból.


A legtöbb huszonéves nő pedig a kocsit illetve a lakást valamilyen szinten természetesnek veszi, őket nem lehet lenyűgözni olyan könnyen, mint fiatalabb nőtársaikat.


Van három ilyen magát nagylánynak gondoló tizenéves lány ismerősöm, akik olyan férfiakkal vannak együtt, akik közelednek vagy már behúzták a harmadik X-et. Megkérdeztem tőlük, hogy a kapcsolatuk működőképes-e, őszinte-e mindkét részről, elvégre sokkal idősebb a férfi.

Erre vérig sértődtek, ami két dolgot jelenthet: Vagy kegyetlenül betaláltam, vagy (ami szerintem sokkal valószínűtlenebbnek tartok) alaptalan a kérdés, mert minden frankó.


5 kérdésem lenne: A tinilány részéről az ilyen kapcsolatoknak mi a lelki oka, hogy sokkal idősebb férfihoz menekülnek? Mennyire okolhatóak a tizenéves fiúk?


A harmadik, hogy a férfi részéről milyen lelki okokra vezethető vissza az, hogy tizenéves lányokkal vannak?

Mennyire okolhatóak a huszon-harminc éves nők?


Én magam egy 20 éves srác vagyok, ha valaki kíváncsi rá :)


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 19. 09:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az 5. kérdés az lett volna, hogy mennyire épül ez a férfi részéről csak a szexre?
2016. ápr. 19. 09:20
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Szóval te vagy a sértődött tinifiú, akinek a kiszemeltje inkább egy érettebb férfivel jött össze.
2016. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mellétrafáltál: Több lánynak tetszem, de azok sajnos a húgom osztálytársai, akik 13-14 évesek, akik még gyerekek, kiszemeltem pedig nincsen. Csak milyen durva már, hogy ez már ilyen fiatalon kirajzolódik náluk.. :/
2016. ápr. 19. 09:39
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

#2-es!

Ha sértődött lenne, akkor nem ilyen normálisan kérdezte volna meg.

És a pasi oldaláról ismerem a szituációt: egyszerűen a lánynak bejön, hogy egy idősebb férfi figyelmes,tenyerén hordozza, meghallgatja a problémáit és segíti őt.

(Ezt nem anyagilag kell érteni, de én pl. segítettem a vizsgákra való készülésben is.)

Ezekhez persze nem kell 30-as pasi, mert a 20 évesek között is van erre alkalmas, csak nagyon ritka.

2016. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%

Részemről semmilyen "lelki oka" nincs. Egyszerűen az van, hogy nagyon fiatalnak nézek ki, és csak ennek a korosztálynak tetszem.


26 éves vagyok, egyébként.

2016. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
54%

A tinilányok könnyen befolyásolhatóak sajnos!

Nagy a valószínűsége annak, hogy otthon nem kap elég figyelmet! (értem ezt úgy hogy: "Szia! Tanulj! Nézd a TV-t! Szia, elmentem!") A szülők dolga lenne az is, hogy néha napján a kislányuk körmére nézzenek. Egy tini azért mert nagylánynak gondolja magát még nem felnőtt, ezért kell figyelemmel kísérni a döntéseit!


A mai tini fiúk közelebb állnak a gyerekekhez vagy a gyengébbik nemhez mint mondjuk 10-20 évvel ezelőtt.

Nem csodálkozom, hogy a lányok nem az ő társaságukat keresik!


Egy korosodó férfinál a fiatalabb lányok hajkurászásában nagy szerepet játszhat: az önbizalom hiánya, a rossz nevelés, a szülői példa hiánya vagy pont a rossz szülői példa. De szerintem ezt egy agyturkász még sokáig sorolhatná!


A 20-30 éves nők abból annyiban érintettek, hogy ők is a náluk idősebb férfit keresik, ami önmagában nem hiba! Illetve ami még befolyásoló tényező lehet hogy: a mai 30-as nők karrierközpontúak, és sokan igen magasra teszik a lécet! (szőke herceg fehér lovon)

2016. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
23%

és a végére:

Persze hogy ez is nagymértékben szól szexről de hozzátartozik hogy ebben a társadalomban egy bizarr presztízsről is szól. Egy amolyan Hugh Hefner stílus kicsiben!

2016. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem csak a kocsiról meg a keresetről szól. Egy 16-17 éves lány nem biztos, hogy hozzá való fiút talál a korosztályában.

1.: Sajnos a fiúk nagy része ilyen korban "páva", és bár lehet, hogy egyeseknek ez lehetetlenségnek tűnik, de van olyan, akinek ez az életstílus és/vagy személyiség nem tetszik, esetleg taszító. (jelen)

2: A fiúk ebben a korban nagy részt éretlenek. Nem tudnak egy kapcsolatot úgy kezelni, mint a náluk 10 évvel idősebbek.

Persze vannak, akik tényleg csak a pénzre, kocsira hajtanak.

Szerintem pl a 17 éves lány és 22 éves fiú párosítás teljesen jó, de a 15-18 éves lány és 30-as férfi tényleg túlzás. Ezt azonban mindenkinek magában kell eldöntenie.

2016. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Komolyság! Ez a lényeg. Ahogy én észrevettem, a nők/lányok a komolyab férfiakat kedvelik. Honan tudom? Mert ezért dobtak szinte mindig :D

Én már nem vagyok tini de agyilag azon a szinten vagyok..mondjuk nem is akarok másmilyen lenni. De érted...legtöbb lánynak ez nem tetszik..ezért jönnek be a képbe az idősebb pasik akik már szellemileg is érettebbek.

2016. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Szia, 14 eves lany vagyok es a baratnom 15. O most pont egy 26 eves sraccal van egyutt, es allitolag nagyon szeretik egymast. En oszinte leszek. Nyilvan meglathatok egy 25-30as ferfit aki jol nez ki es a kisugarzasa a stilusa meg mindene isteni, es tetszik meg imponalo. De semmi okbol kifolyolag nemm jonnek ossze. Erett vagyok, idosebbnek is szoktak nezni, de meg is. Egy 30-as ferfinak ott van a 30-as NŐ, nem egy 14 eves kislany. A baratnomet az elejen probaltam visszarangatni ebbol az egeszbol de miutan osszejottek ez nem az en dolgom es nincs is jogom nagyon beleavatkozni. Nem tartom helyesnek ezt, de ha nekik jo akkor legyen.
2016. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!