Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom a barátságunkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom a barátságunkat elrontani, miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Mindent tud rólam, és én is róla. 10 éves korunk óta ismerjük egymást. Hétvégén elmentünk bulizni és egy kicsit berúgtunk (finoman fogalmazva). Smároltunk, de több nem volt. Én emlékszem mindenre, de abban reménykedtem h ő nem fog emlékezni rá. Hát...mégis emlékszik. Ma jött suliba, mert eddig beteg volt. És azzal kezdte,hogy ő szeretne tőlem többet. És mikor kérdeztem h mégis miért, a szombat este miatt. Mondtam h sajnálom de nekem csak barát, de nagyon jó barát, de több nem. Mégis hajtogatja h csak gondolkozzak rajta. És a fiú-lány barátság amúgy se működik. Eddig ennek az ellenkezőjét allította. Szerintetek szétmwgy a barátságunk?

16/L


2017. márc. 1. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ő a csók miatt többre számít a barátságnál.Nem lett volna szabad és akkor nem lenne ez az egész.Remélhetőleg majd tanulsz belőle.Beszélgess vele!Értesd meg vele a dolgokat!Sok sikert!

F

2017. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!