Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok bejön nektek ez a pasi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejön nektek ez a pasi?

Figyelt kérdés

[link]


Helyes? Mert nekem nagyon bejön



2017. márc. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy híres színész srác, csajok millióinak bejön, éves fizetése Magyarország 10 évi összköltsége...
2017. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy az egyes is mondta és mivel van elég szabadideje, mert van elég pénze így többet is törődhet magával (én is ezt teszem csak mellette dolgozok is és tanulok, de ugyanúgy jut idő edzésre meg minden másra, csak gondolom neki több ideje van mégis, meg van az a mondás, hogy pénzzel könnyű jó kinézni, nézd meg Dancsó Pétert régen és most, régen stylist nélkül mikor még nem mondta meg neki, hogy milyen haja legyen milyen borostával addig átlagos volt, de aztán telenyomták a képét mindenfélével, gondolom kapott mester fodrászt is és voálá kész a változás...


[link]



[link]



+ a videózás miatt gondolom rengeteg pozitív kritikát kapott így megnőtt az önbizalma, ami szépíti az embert.

2017. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A húgommal mindig röhögünk ha meglátjuk mert valahogy ökölbemászó arca van. Nem is tudom, ha ilyen arcom lenne ijesztgetném az embereket, szóval nem jön be
2017. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Nem az esetem.
2017. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik 😕
2017. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a heréje lett 3x akkora a családi üzelmekben.
2017. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem igazán. Az Útvesztőben nyújtott alakítását szeretem, de nem igazán gondolom helyesnek. (Főleg, hogy abban a filmben mellette ott van több kedvenc színészem akiket imádok. Így szinte észre se veszem szegényt. :D)
2017. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!