Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti már csináltatok ilyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti már csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 7. 15:24
 1/9 anonim válasza:
80%
Mit? Macskakarmolást?
2017. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy fiún.
2017. márc. 7. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szívem ami a képen van tényleg max a cica csinálhatta, de amúgy igen :D
2017. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a te tested van a képen?
2017. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
enyém
2017. márc. 7. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
és ki csikart így össze?
2017. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A cica, tejjel a szája szélén.
2017. márc. 7. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
na jolvan :D
2017. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem csináltam még ilyet. És nem is akarok. Van egy ismerősöm az ő barátnője is karmolni szokott az ágyban. Egyik nap a srác mikor pólót cserélt előttem csak tátott szájjal néztem hogy milyen undorítóan el volt csúfítva az egész teste, tele volt karmolással tiszta varas és véres volt. Nincs bajom azzal ha valaki ezt szereti, de én képtelen lennék arra hogy ok nélkül kárt tegyek a partneremben.
2017. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!