Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút, akinek nem tudom hogy bejövök-e. Mikor mentem haza, mondták hogy mikor én háttal voltam, akkor ő megállt és nézett, nem egyszer. Alig szólunk egymáshoz, de mikor autóban voltunk, akkor még vezetés közben is hátranézett rám,(a szemembe) és megkérdezte hogy hogy vagyok, figyelte a válaszaimat, és visszakérdezett. A közelemben nem nagyon szokott hozzám beszélni, nem is nagyon szoktunk egymásra nézni, szerintem egyikőnk sem mer. Mástól már visszahallottam hogy azt mondta milyen szép meg jó alakú vagyok, stb. de nekem ilyeneket nem mondott soha. Idősebb mint én, nem szeretnék tőle semmit, de szerintetek ez most így mi?:D Köszönöm a normális válaszokat!

2017. márc. 8. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát te biztos hogy nem, már megbocsáss de mégis milyen alapon jut ilyen hülyeség az eszedbe, valószínűleg soha nem lesz senkid, de azért vicces hogy ilyeneket gondolsz.

Nézett, tudad-e hogy az emberek 100% szokott nézni?? Általában más embereket is csak hogy ne hogy ezt is félreértsd..

Tartom magam az álláspntomhoz továbbra is és mivel elovlastam a kérdésed mostanra tudatnám veled, hogy nem hozzád beszélt, hanem a képzeletbeli barátnőjéhez, csak te voltál olyan egoista, hogy egyből azt gondotlad fhuu bas*od ez hozzám szólt, akkor válaszoljunk, de ő meg jót nevetett rajtad titokban és folytatta a játékot, és válaszolgattál a képzeletbeli barátnője mellett, de nem baj így elkell megszégyeníteni valakit ország világ előt.

2017. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, bár érdekes srác lehet.
2017. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!