Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Többi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam, és mostanában kezdett el jobban foglalkozni. Ezt úgy értem, hogy beszélget velem, néha megpróbál megölelni, és figyel rám. De közben az egyik barátnőmet fogdossa (aki hagyja neki), de csak akkor ha ott vagyok. Múltkor kértem tőle, hogy adja oda telefonját, mert nekem nem volt ott és unatkoztam, mert volt egy alkalmazás amit szeretek használni csak neki nem volt letöltve, és a kedvemért letöltötte. Ezek arra utalhatnak, hogy bejövök neki???

2016. dec. 10. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Huu. Hányadikosok vagytok?

Nem bántásból de elég furi😀 de hajrá! Beszélj vele többet.

Én ennyiből nem tudom leszürni, hogy tetszel-e neki:)

2016. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Mert mondjuk nem mindegy hogy 11 vagy 15

Egyébként attol is függ, hogy barátok vagytok e ezzel a fiuval mert lehet hogy akkor csak azert kedves.

És azt hogy érted hogy fogdossa?

Konkrétan vagy csak ölelgeti meg ilyesmi?

2016. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk. A barátnőmnek általában a fenekét és a mellét fogdossa. Hát barátoknak nem mondanám magunkat, mert beszélgetni szoktunk meg hülyéskedni de nem az a baráti viszony van köztünk csak haverok vagyunk.
2016. dec. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!