Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb nálam a fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nálam a fiú aki tetszik. Mit tegyek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok és a fiú aki tetszik az majdnem három évvel fiatalabb nálam.Nyáron lesz 12 és mostanában nagyon sokat gondolok rá.

Én nyolcadikos vagyok ő meg 5.-es.Nagyon édes kedves velem meghallgat és vicces is de az a csöndesebb fajta.

És az van hogy fel kéne hagynom vele mert nagyon kicsi hozzám képest.Legalábbis szerintem.Nemtudom.Bár mondjuk a koromhoz képest én elég gyerekes vagyok, de nem rossz értelemben.Mármint elég bolondos természetű vagyok.

És felkéne hagynom vele de annyira nem akarom.Olyan édes és ha egy nap beszélek vele egy 10 percet már nagyon boldognak érzem magam és feltöltöttnek.

És szerintem ő neki is tetszem de félek hogy mi lenne ha a szülei úgy néznének rám mint aki megrontja a kisfiúkat?

AKkor nagyon rosszul érezném magam ha megutálnának a szülei.Mert nekem ez lenne az első hogy járnék valakivel de annyira össze vagyok zavarodva.

Meg én nem várhatom el tőle hogy adja a macsót meg hogy profin tudjon megcsókolni vagy hogy komolyabban randizni menjünk valahova.



Aki csak bunkó választ tud csak adni hagyja el a kérdést.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2017. márc. 11. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem is volt 2 évvel fiatalabb barátom ami engem is zavart egy ideig de mondta hogy őt nem zavarja ezért többet evel a témával nem is foglalkoztam. Igaz hogy ő korához viszonyítva sokkal éretteb gondolkodású volt.
2017. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsa helyzet. Azt nem tudom megmondani, hogy mit csinálj, de én inkább kerülném és felhagynék a dologgal. Te is fiatal vagy, de ő meg aztán főleg. Hagyd, hogy gyerek legyen.. Legalábbis ez az én véleményem
2017. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van,csak a fiú hatodikos(én nyolc). Azt mondjuk nem mondom,hogy őt érdekelném,csak a hobbink közös,meg nekem külsőre is bejön,ennyi.

Szerintem egyelőre inkább barátok legyetek,lógjatok együtt,stb.Ha nem látványosan kisebb nálad,akkor senkit nem fog érdekelni,ki a fiatalabb.

Pl aki nekem tetszik,magasabb nálam,meg mondjuk én is elmennék hatodikosnak,de nem ez a lényeg...

Szóval tök olyan,mintha én írtam volna a kérdést.c:

Én ugye maradnék a barátkozásnál,de nyilván ez a ti döntésetek.Sok sikert.c:

2017. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dorrothy válasza:
Nem is tudom..... te egy fiatal,kamasz vagy, ő meg egy gyerek.... fura helyzet, de szerintem majd pár év múlva.... hagyd, hogy gyerek legyen, de szerintem nyugodtan barátkozzatok!!
2017. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!