Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri kezdeni egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kezdeni egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A lány 15 éves gyönyörű,aranyos de viszont ő mondta el magáról hogy alkohol problémái vannak,és folyton azt mondja hogy jobb ha nem tudok a dolgairól mert biztos elijesztene..:S de nagyon tetszik..szerintetek megéri kezdeni vele?

18/F


2017. márc. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell ismerni őt :(

14/L

2017. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
15 évesen alkohol problémák? Szoktasd le róla, aztán hajrá.
2017. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz,Köszönöm:)

Igen,ezért gondolkodtam el én is..meg nagyon fura,mert ha jó kedve van akkor tök aranyos meg normális,viszont ha rossz akkor meg vissza se ír,vagy flegmáskodik

De bocsánatot kér meg mondja hogy nem tehet róla hogy ilyen meg sokszor mondja hogy ő fura és ha tudnám hogy milyen valójában akkor messziről elkerülném..és kicsit ijesztő amikor ilyeneket mond.

2017. márc. 11. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leszoktatni az alkoholról, elmondani milyen veszélyekkel járhat. Nem értem, 15 évesen alkoholprobléma??? :O Milyen világban élünk...

Sok sikert hozzá!:)

2017. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem lehetnsk meg ott más problémák is a háttérbe..de nem akarom érted/értitek hogy tolakodásnak vegye a közeledésemet ezért parázok ennyire,nem akarom elrontani:( elég kiszámíthatatlan az eddigiek alapján..:(

Köszönöm megprobálom összeszedni magamat és teszek egy próbát:)

2017. márc. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!