Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen lánnyal kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen lánnyal kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány akinek van barátja, de nehéz rajta eligazodni. Nagyon mosolygós, szinte mindenkivel közvetlen, vidám, barátságos, érdeklődő, már-már kacérkodó. Rengeteg férfi csapja neki a szelet emiatt. Nem ismerem régóta, beszélgettem vele párszor és nekem is nagyon megtetszett alakra, arcra és személyiségre is. Megkérdeztem a nevét, elmondta én meg mondtam, hogy bejelölöm facen, dumálhatnánk ott is. Mondta, rendben, örülne neki, de azóta sem jelölt vissza..

Érdemes lenne bármit is kezdeni ezzel a lánnyal vagy inkább hagyjam a fenébe az egészet mielőtt erősebb plátói érzelmeket fogok táplálni iránta mert totál veszett ügy?


2017. febr. 28. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátja van. Mi is a kérdés?
2017. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kérdezni kell?

Te írtad le, hogy mindenkivel így viselkedik. Pláne, hogy pasija van: Etikátlan rámozdulnod, és valszeg amúgy sincs semmi értelme, mert nem vagy számára érdekes. Te csak veszteni tudsz ebből a helyzetből, ha belemész.


Ha elszereted a lányt, akkor Te leszel a szemét, mert veled csalja majd meg a barátját.

Ha nem jön össze, akkor meg energiát fektettél bele és érzelmeket, és mégse jött össze neked.

Csak bukni tudsz.

2017. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Elég naív lehetsz kérdező, ha még bedőlsz az ilyeneknek.

"de azóta sem jelölt vissza" ez sem a véletlen műve, ha esetleg érdekel...


Segítek, ez pontosan az a típus aki építi szépen a barátzónáját, hogy utána kedvére használhassa a sok szerencsétlent. Inkább örülj neki, hogy nem jelölt vissza, így legalább megspórolt neked egy csomó felesleges kört.

2017. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Oké de nagyon megfogott a leányzó. Pont olyan amilyen barátnőt szeretnék. Sok lány van aki tetszik, de egyik sem olyan mint ő. Valójában teljesen átlagos leányzó, de számomra a legjobb akit évek óta láttam :-(
2017. febr. 28. 18:54
 5/18 anonim ***** válasza:

Odáig olvastam, hogy "van barátja". Innentől minden más infó irreleváns.

Hagyd békén.

2017. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindig lesz barátja mert nem tűnik olyan lánynak aki sokáig parlagon heverne. Manapság meg minden lánynak van barátja gyakorlatilag akitől nem ijdsz meg a sötétben. Olyanoknak nem szokott lenni akiknek túl nagy igényeik vannak és nem találnak megfelelőt vagy nem is akarnak kapcsolatot vagy nagyon előnytelen külsővel rendelkeznek. A többinél úgy vettem észre, hogy egyik kapcsolatból azonnal bele a másikba gyakran átfedéssel. Amíg nem kapok egy egyértelmű nemet addig miért kellene messziről elkerülnöm, ha úgy veszem észre rajta, hogy adja a jeleket vagy csak félreértelmezem. áh... :-(
2017. febr. 28. 19:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Csomó normális, csinos szingli lány van, nem értelek...
2017. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Mutass egyet kérlek! Viccen kívül.
2017. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Valószínű így van, de én egyet sem találok. Akiket meg igen azokból mind hiányzik az a plusz. Csinosak meg kaedvesek, nincs senkijük, lehet. De ő megfogott valamivel amivel eddig más nem tudott. Kapcsolatot nem akarok már újra egy olyan lánnyal kezdeni akinél érzem, hogy csak ellennénk. Azt szeretném érezni, hogy az én barátnőm a legszuperebb a világon.
2017. febr. 28. 20:10
 10/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem egyet sem találok aki így megfogna.
2017. febr. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!