Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet kezdeni olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni olyan lánnyal, aki nem mer beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni facebookon egy csajjal. Elméletileg én is bejövök neki, de annyira visszahúzódó, hogy szinte lehetetlen vele beszélgetni.

Kérdezek valamit, és ő 1 mondatban elintézi a választ..


Érzem, hogy az van, amit nagyon utálok és nagyon rossz jel.. Egyik kérdésről rögtön ugrunk a másikra, nem nyílik meg előttem semmilyen témában. Ez konkrétan nem is beszélgetés, csak kérdezz-felelek... Próbálok néha poénkodni, mesélni magamról, de az a baj, hogy valamiért így nincs sok kedvem az életemet leírnom neki, hisz tudom, hogy ő egy 'Az jo :D'-val végezné ki..

Normális esetben hagynám a csajt, de nagyon-nagyon bejön és én is neki (ami ritka) + nagyon értelmes, csak nem akarja 'megmutatni' nekem.


Mit tehetnék?

16/F


2016. júl. 23. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippem az lenne hogy adj neki időt, hogy megbízzon benned, kicsit jobban ellazuljon.
2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is kéne egy kis idő neki, és ha megoldható akkor jobb lenne személyesen beszélgetni, hátha többre mész vele
2016. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idővel lehet megnyílik majd. A másik tanácsom meg az, hogy próbálj vele élőben is beszélni, hátha úgy más lesz.
2016. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csendes, visszahúzódó fajta. Léteznek ilyen emberek akiknek több idő kell ahhoz hogy jobban megmerjen nyílni előtted és feltudjon szabadulni. Sajnos kell idő erre. Én barátom is ilyen típus volt régen még ő maga mesélte.
2016. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!