Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorrothy kérdése:

Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek kislánynak számít egy 13, majdnem 14 éves lány???

2017. márc. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Van aki olyan idősen gondolkodásilag még nagyon gyerek, van aki nem.

Nagy százalékban amúgy természetesen igen.

De ezt leginkább a beszédmódjából, viselkedéséből tudod leszűrni.

14/L

2017. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk bolondos a természetem, okosan gondolkozom, poénos vagyok, de nem vagyok az a nagyon gyerekes akkor?
2017. márc. 11. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, ha nem, egy 14 éves még igencsak gyerek.Kb. ilyenkor kapja az ember az első személyi igazolványát is.

Van aki kicsivel érettebben gondolkodik a többinél, de attól még gyerek és attól még nem mondható, hogy érett.Persze, "mindenkit" azzal traktálnak, hogy érettebb a koránál.Elég csak itt szétnézni és máris észre lehet venni, hogy bizony még a 18 évesek is eléggé le vannak maradva.Persze tisztelet a kivételnek!

F

2017. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Folytatnám a 3-as válaszomat.

Miért kérdezed egyébként?Addig örülj, míg gyerek vagy!Ne siess, rá érsz még, előtted az élet!Ne akarj túl gyorsan felnőni! :)

2017. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13-14 éves még kislány pont
2017. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor fussunk neki újra!!!! Semmi szerelem, csók, fiú, stb NINCS a témában, egyszerűen csak nyomaszt ha kislányank hívank, és vélemémyekre voltam kíváncsi! Azért kössz a válaszokat!!
2017. márc. 11. 23:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem te fuss neki újra! :)

Nem említettem se csókot sem semmi ilyesmit.Azt, hogy ne siess, érthettem volna arra, hogy ne siess kipróbálni az alkoholt vagy bármi, nem feltétlenül a fiúzást.Egyébként azt, hogy ne siess, stb, a felnövésre értettem.Ráérsz még nagyon. :)

A válasz pedig, mint már írtuk: röviden, tömören: igen, kislány.

Lehet, hogy nem kellemes érzés, de örülj neki, hogy az vagy! :)

Ne csüggedj, majd felnősz!Addig is legyél mosolygós és vidám! :)

F

2017. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van különbség aközött hogy ténylegesen kislány vagy vagy csak annak neveznek. A kettő nem feltétlenül függ össze.

Bizonyos szenpontból igen ,kislány vagy. Bizonyos szempontból nem.

Az pedig ,hogy így hívnak tudom hogy rettentő zavaró ,engen 17 évesen is sokszor lekislányoz anyum. Erre meg lehet kérni az embereket hogy ne hívjanak annak ,de egy nálad 30-40-50stb. évvel idősebbnek mindig kislány maradsz.:)

2017. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!