Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik de mégcsak látásból ismerjük egymást. Az egyik haverom az osztálytársa és mondta hogy holnap beszél vele hogy tetszik nekem. Azt mondtam még átgondolom. Szerintetek az nem nagyon gáz?

2017. febr. 27. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a gáz, hogy nem értem az alaphelyzetet és a kérdést.

Azt érzed gáznak, hogy tetszik neked egy fiú vagy azt, ha beszél vele a haverod?

2017. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha beszél vele a haverom.
2017. febr. 27. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit
2017. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Hol élünk? Általános iskola 2. osztály?

A kérdésből ítélve nem lehetsz több 14-15-nél,de lehet sokat mondtam. Ha ennyire primitív a gondolkodásod akkor nincs itt az ideje, hogy neked tetsszen valaki és neadjisten' párkapcsolatba bonyolódj az illetővel. Ezt gondolom,sry!

2017. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!