Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Pár hete költöztünk a fiú utcájának közelébe, és azóta együtt megyünk suliba. A számom megadtam neki hülye fejjel, és azóta folyton hívogat mielőtt találkoznánk. Ma direkt nem vettem fel, nem is nyontam ki és 2 percig csengetett. Ha nem megyek ki akkor odajön a kapunk elé, vagy az iskolában oszt ki. A lehető legcsúnyábban mondtam neki hogy hagyjon békén, mert nem vagyok neki senkije, de a suliban megint odaült amikor barátnőmmel beszélgettünk. Nagyon idegesítő, és hiába mondom neki hogy ne jöjjön a közelembe, egyik fülén be, a másikon ki. Van egy srác az osztályunkban akivel elég nyíltan szoktunk flörtölni (egyébként ő az aki ténylegesen tetszik), szóval ebből csak leszűrte hogy nem akarok tőle semmit. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, csak kérlek segítsetek!

2017. márc. 14. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megértem én, hogy púp a hátadon, de azért nagyon kegyetlen dolgokban ne gondolkozz, elvégre ő is ember. Áljj elé, nézz a két szép szemébe és mond meg neki, hogy ne hívogasson és ne keresse a társaságod. Természetesen mindezt egy emberi, kulturált formában. Hajrá.
2017. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. márc. 14. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!