Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt minden lány csak szájhős?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden lány csak szájhős? Privátba irjak hogy igy úgy amúgy aztán mikro arra kerül a sor hogy van e fb. ja vagy bármi akkor meg már vissza se ir .

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy az fb -t nem osztják meg mindenféle idegennel nem gondolod?
2017. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De mondjuk én meg szoktam írni hogy nincs. Ha beszélni akar irt tud írni és pont.
2017. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utolsó mai világba ki hiszi el hogy nincs?:D aki meg el hiszi az hülye :D
2017. márc. 15. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Ugyan srác vagyok, de fb-om pl. nekem sincsen, szóval nem hihetetlen.

Egyébként nekem csak az a rossz, hogy egy-két napnál többet kb senkivel nem szoktam beszélni, gondlom lusták válaszolni.

2017. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem tényleg nincs. Régen volt a Fősuli miatt.. De már töröltem a fiókom. Akinek fontos vagy meg találnak személyesen, telefonon, kézzel írott levélben vagy max E-mail. Egyszerűen bele untam abba hogy mindenki a Facebook-on éli az életét és ha valakinek nincs akkor Ő már nem is létezik.. Meg az állandó posztolgatás most itt jártam meg ott. Ezt ettem most ezt főztem.. stb.... Jóhogy azt nem rakják már ki hogy milyet szartak aznap és fotózzák le....
2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"igy úgy amúgy"

Ezt kicsit bővebben kifejtenéd, mit írnak?


Ahhoz azért több kell, hogy elvárjuk a másiktól, hogy adja meg a FB-ját. De azért érdekelne, az az "igy úgy amúgy" mi pontosan, miről volt szó.

2017. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az illető elég fura akkor persze hogy nem adom meg 😅
2017. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szájhős. Én itt se irom hogy így úgy amúgy.
2017. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vissza sem írok annak aki ismerkedés céljából ír :D

Nem erre való az oldal, tudtommal.

2017. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!