Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy elhízott lány is felizgath...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elhízott lány is felizgathat egy fiatalabb pasit?

Figyelt kérdés

Tényleg kövér alkatról van szó: 167 cm, 97 kiló.


Lehet ez valakinek izgató?


Kort is írjatok!



2017. márc. 15. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Kortól függetlenül. Fogyjál le.
2017. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet.. persze hogy lehet.
2017. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen. Pl. engem :)
2017. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Önmagában ez nem sokat jelent.
2017. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

Ez nem ilyen egyszerű. A kövérségnek is vannak azért fokai meg fajtái. Én speciel kifejezetten a telt nőket kedvelem. De nem mindegy, hogy egy formátlan, aránytalan, alaktalan, lógó mellű, löttyedt seggű, csupa narancsbőr malackáról, vagy egy tömör, izmos, keményseggű töltött galambról van szó. :) Az nem baj, ha van valakin felesleg, az a baj, ha nem foglalkozik vele. Egy telt lány combja és feneke is lehet feszes és kemény és nálam ez a fontos.


Zárójelben:


(Igen, tudom, szüljek 3 gyereket és majd utána ugassak, hogy így-úgy narancsbőr, igen, tudom-tudom, ezt mindenki tartsa meg magának, senki nem kíváncsi rá, a pszichiátria egy emelettel feljebb van.)

2017. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

attól függ, hogy oszlik el, mennyi izom, mennyi zsír


24F

2017. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
8%
Egy-két zsírfetisisztát leszámítva a férfiak többségét egyáltalán nem indítja be egy partra vetett bálna látványa. 167 centis mellé a majd' egy mázsa nem elhízás, hanem kóros túlsúlyosság, ami az életedet fenyegeti, kvázi egy betegség, egy betegség pedig a legtöbb emberben számára nem vált ki szexuális vonzalmat.
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Mindegy itt ki mit ír, az igazság az, hogy a mázsás nők rondák, és ép elméjű ember nem kezd velük,legfeljebb ha nem adódik más tűzoltásra.
2017. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Esély az mindig van...
2017. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
szerintem igen, megvan rá az esély hogy izgató legyen. 22/F
2017. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!