Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így viselkedik a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így viselkedik a legtöbb szájhős lány, aki állítja, hogy, , nincs veled semmi baj" (közben meg te ronda vagy és Isten őrizzen, hogy hozzáérj egy lányhoz is)?

Figyelt kérdés
,, Amúgy meg ez is úgy van, mint sok minden más: amíg általánosságban van róla szó, addig mindenki játssza a rendes embert, míg "élesben" már szinte mindenki másképpen gondolkodik. Általánosságban az emberek x százaléka hirdeti fennhangon, hogy miért ne lehetne tolerálni azt, ha valaki ilyen vagy olyan, de amikor konkrétan neki kellene bizonyítania ilyen téren, akkor bizony nagyon kevesen vannak, akik tényleg meg is teszik. Tegyük fel, hogy az emberek 70-80%-a azt mondja, hogy tolerálható, ha a másik kicsit kövérebb, nem annyira szép stb., de kérdés, hogy hány %-uk választaná őt, ha TÉNYLEG neki kellene egy ilyen emberrel élnie. Tény, hogy nem csak a külső a lényeg, és nyilván számít az összkép is, de szerintem azt se szabad figyelmen kívül hagyni, hogy nagyon sokan csak "szájhősök", és bizony csak addig tudják tolerálni a "nem annyira überszuper" embereket, amíg nem a saját bőrükről van szó. Hiába, így működik az emberi természet. Lehet, hogy most megkapom a lepontozást, de ez az én véleményem."
2013. okt. 18. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg az enyém is.
2013. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van még esélyed, lásd palácsik tímea is milyen toleráns :D
2013. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Megkapnád a lepontozást, ha nem kérdésben írtad volna ki ezt a sírószöveget.


Sok ilyet látunk itt nap mint nap, ez is megy a süllyesztőbe.


De hogy válaszoljak is: Miért kéne bárkinek olyan emberrel kezdenie, aki nem jön be neki? Ezen gondolkodj már el egyszer, te szerencsétlen.

2013. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy bizonyítania? Néhány hapsi el van szállva magától és bemagyarázza, hogy igenis nincs vele gond stb. És ez így is van.Valaki számára biztosan nincs is vele semmi gond. Nem lehet mindenkinek tetszeni. Én speciel sok emberrel találkoztam már, akitől undorodtam,és Isten ments, hogy ők hozzámérjenek. Ettől függetlenül, aki meg számomra vonzó,lehet sok más nőnek undorító.Hát ennyi.


Olyannal kell lenni,akihez maximálisan vonzódsz.


Mondjuk én a barátsággal is úgy vagyok, hogy próbáltam már ronda férfival,csak barátkozni. De egyszerűen olyanszintű undor volt bennem,ahányszor vele találkoztam barátként, hogy inkább többé nem akartam vele találkozni. Mert annyira zavart a külseje.Az ápolatlanság, az ápolatlan fogak( olyan amiről igenis tehet az ember,és még pénze is lett volna megcsináltatni!).

2013. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek azzal kell összejönni, aki vonzza... aki kémiailag megmozgatja.... aki tetszik neki. Amíg te siránkozol, mi lesz jobb, már bocsi?


Ha veled nem jön össze egy csaj se, az a hisztid miatt lehet nagyobb részt, mint a külsőd miatt. Nézz csak körbe néha, mennyi dagadt randább pasinak van csinos nője.

2013. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

igazságtalan a világ: a férfiaknak elég, ha ÁPOLTAK, kedvesek, figyelmesek, humoruk van, gyöngédek, megértőek.

A nőknek szépnek és fiatalnak kell lennie a párválasztáskor. A szépségért tenni is kell, a fialtság meg elmúlik, könyörtelenül áll ezzel szemben a nő.

2013. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Összemosol dolgokat. Nekem életemben volt már többféle külsejű pasim, kimondottan jóképű is, átlagos is, kevésbé jól kinéző is. De mindegyikben valami megfogott!

És hogy mi fog meg valakiben, az egyénfüggő. Ez nem úgy működik, hogy aki nem külső alapján választ, annak BÁRKI jó, és kötelessége összejönni mindenkivel, aki bepróbálkozik.

Valami fogjon meg, és ez mondjuk 100 pasiból egynél jön össze, hogy pont olyan értékeket tud felmutatni, ami nekem bejön. Pl. a siránkozás, önsajnáltatás nálam már eleve kizáró ok, meg az is, ha valaki "elvárja", hogy adjak neki esélyt. Hát ettől érezzem magam nőnek? Azok a pasik, akikkel jártam, azt éreztették velem, hogy fontos vagyok, tiszteletet tanúsítottak irántam, jól éreztem magam mellettük a bőrömben még akkor is, ha egyébként fizikailag nem voltak annyira vonzók. De ha valaki csak sajnáltatja magát és elvárja a fene nagy megértést és toleranciát, attól miért érezném jól magam?


Ismétlem tehát: valami fogjon meg az illetőben, és ez 100-ból 1 esetben valósul meg.

2013. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tudod kedves kérdező, a lányok nagy része nem paraszt, és nem fogja a képedbe vágni, hogy neki csúnya vagy (ki tudja, lehet másnak meg nem)

ha azt mondaná neked egy nő, hogy ocsmány vagy, akkor meg azért nnél ide panaszkodni, hogy milyen bunkók és felszínesek a nők...

2013. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék annak az ellenvéleményére, aki lepontyozta a #6-ost. Miért?
2013. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak annyi, hogyha nincs vonzalom, minek erőltessük?
2013. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!