Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan fiú, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akinek a szerelmes barátja nem olyan, mint amilyen az ideálja, amire vágyott, akár pont az ellentettje, de a sors úgy hozta, hogy beleszeretett?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit értelmetlen a kérdés. :D Szóval pl. valakinek a nagyon vékony fiúk tetszenek és olyan fiúval szeretne kapcsolatot is, olyan fiút keresett. De aztán megismert egy kicsit ducibb, macis fiút, akinél nem számított a külső és beleszeretett. De ez nem csak a külsőre vonatkozhat, hanem pl. belső tulajdonságra, személyiségtípusra. Pl.: valaki a határozott, erős jellemű fiúkat kedveli, de mégis egy felénk, törékeny, érzékeny fiú a barátja.

2016. jan. 10. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, bár már nem vagyunk együtt nekem inkább az ilyen kék szemű szőke hajú alacsonyabb srácok jönnek be, a volt párom pedig magas barna haj, barna szem, és am először mégis a külseje fogott meg megláttam és azt éreztem hogy nekem ő kell (nem egy tipikus álom pasi)aztán persze ahogy megismerkedtünk a személyisége is nagy megfogott :)
2016. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező privátban mesélek.Írj!
2016. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem elég komplex ahhoz, hogy mind külső, mind belső szempontjából is megtörténhessen. Abszolút lehetséges, sőt, talán az az igazi szerelem, amikor minden elvedet felrúgva szeretsz valakit.
2016. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, én is így látom. Konkrét példák jöhetnek. :)

Valahol olvastam, hogy egy nagyon gyönyörű lány egy duci, csúnyácska (elnézést) fiúhoz ment hozzá, pont az esküvőn készült a kép. És sokan ki voltak akadva, hogy egy ilyen lány hogy' szerethet egy olyan fiút. De mondta, hogy a belső számít, és nagyon vicces és kedves fiú, ezért szereti. Szerintem ez nagyon szép dolog. :)

2016. jan. 11. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen eset, egy srác elhívott randira, nem tetszett, de adtam neki esélyt, nagyon jól éreztem vele magam többször is, és kezdtem megszeretni. És kezdtem vonzódni is hozzá megmagyarázhatatlan módon. Aztán csúnyán pofára ejtett, de ez már egy másik történet :D
2016. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
18%
A páromnak előttem volt egy ideálja, miszerint a fekete hajú, kék szemű lányok tetszettek neki. Szőke a hajam, a szemem pedig színváltós :D Másfél éve vagyunk együtt :)
2016. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy lány vagyok. De szerintem ez itt most lényegtelen. Én nekem mindig az izmosabb, nem túl vékony, sőtét hajú fiúk jöttek be, és végül egy átlagosan vékony, szőke fiúba szerettem bele halálosan. Előtte el sem tudtam volna képzelni, hogy egy szőke fiút vonzónak találjak. Szóval, szerintem egyáltalán nem a külső a lényeg.. hiszen az emberek is szaglás alapján keresik a párjukat.
2016. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2016. dec. 10. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!