Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lesz már ennek a feminis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már ennek a feminista agymenésnek vége, hogy a nők és a férfiak egyenlőek? Mikor pont, hogy ellentettje kéne legyen egymásnak a két nem.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
ennek Bogaram SOHA nem lesz vége.
2013. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
de csak mert egyenlőek, még lehetnek egymás ellentétei.
2013. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%

a kettő nem zárja ki egymást

nézdd meg, hány katontanő van, és hány manikűrös pasi

jah, és ezek között hány hetero

akkor belátod majd, mennyire ellentétek

jah, hogy azt szeretnéd babám, ha a nők mindenben csicskulnának és egy szavuk sem lehetne?

sajna, az az idő lejárt.

igen, lehet egy nőnek saját tulajdona pl., nem kell függenie mástól.

persze hogy nem tetszik, hogy így nem lehet zsarolgatni, meg pórázon rángatni kényed-kedved szerint

de még lehet keresni szellemi fogyikat, vagy tehetetlen, önállótlan, kitartásra vágyó hölgyeket, mert vannak azért

2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Az egyenlőség nem egyformaságot takar, hanem egyforma jogokat. Hogy pl. ne rúgják már ki a nőt mert elmegy szülni, meg ugyanazért a munkáért ugyanannyi fizut kapjon mint egy férfi. Szerintem amúgy sem azt kellene hangsúlyozni hogy a nő és a férfi legyen egyenlő, hanem hogy az emberek legyenek egyenlőek. Itt nem a nemeknek van szerepük (legalábbis annál aki nem a vérbeli feministákhoz tartozik), hanem az emberségnek. És ezt az oldalát annak is meg kellene látni aki elítéli a feminizmust.
2013. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
75%

Nem igazán értem a kérdést, ne haragudj, lehet, hogy én vagyok a hülye.

A feminizmus nem hülyeség. Évszázadokig a nők elnyomásban éltek, ma már ez nem igazán jellemző, hisz van szavazati joguk, dönthetnek egy csomó dologban, szóval nagyjából minden tekintetben javult a dolog. Mostanság a családon belüli erőszak meg etc, etc ellen küzdenek.

Az, hogy a két nem ellentettje egymásnak, ez tök más dolog.

2013. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Csak lehet hogy anno nem véletlenül nem volt szavazati joguk, stb...
2013. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiába várod! Bár inkább csak a turbófeministákkal van baj! Itt is szokták volt néha írogatni a hülyeségeiket.
2013. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Ezt sokan félreérti, vagy szándékosan félremagyarázzák.

Ki vagyok akadva itt is, amikor olvasom, hogyha a nők egyenlőek, akkor menjenek el katonának, meg fizessenek ők a randin.

Akit érdekel, olvasson utána. Az egész a nők politikai szavazati jogáért való küzdelemmel indult, illetve, hogy ők is tanulhassanak.

Aztán ennek jegyében a háború után, mivel kevés volt a férfi, mehettek a gyárakba dolgozni, mondván, egyenlőség, ezt akartátok. Persze nem fizetnek ugyanannyit azóta sem egy nőnek, mint egy férfinak. És igenis megy a diszkrimináció, mert nem vesznek fel, mert úgyis elmész szülni, vagy kicsi a gyereked.

Én nem akarok egyenlő lenni egy férfival. Én elismerem, hogy ő a férfi, és ezért sok mindenben ő a jobb. De ő is ismerje el, hogy én meg nő vagyok, és adja meg a tiszteletet.

2013. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
18% a rés a férfi javára a fizetéskülönbségben ma Magyarországon. Amit a felettem lévő írt, abban mindennel egyetértek.
2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egy és mínusz egy, abszolútértékük egyenlő, egymásnak ellentettjei :D
2013. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!