Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni barátnőmmel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni barátnőmmel? Tegnap szakítottam vele és elkezdte vagdosni magát.

Figyelt kérdés
16 vagyok, ő meg 14. De megjegyzem össze-vissza hazudott nekem és egy másik csávóval is kavart a hátam mögött..
2017. márc. 15. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a vagdosásnak az a célja, hogy visszamenjél hozzá. tapasztalat, velem is eljátszották, csak fiú. erre annyi a gyógyír, hogy tiltsd le. sokkal hamarabb abba fogja hagyni, ha beszélsz vele, akkor még van értelme tovább csinálni.
2017. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki kellene törölnöd őt az életedből, de tisztázd le vele, hogy akármit is tesz, te már nem akarsz tőle többet, és ez így is fog maradni.
2017. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy függőlegesen húzza a pengét és tiltsd le :DD Úgy se meri megtenni aztán lekopik
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Viktor.K válasza:
Így van. Ne vagdossa magát... vágjon csak 1et ami megoldja a gondjait. 14évesen hatalmas gondok... istenem. Milyen szánalmas világot élünk.
2017. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!