Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem ezt a lányt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem ezt a lányt, hogy jussak el hozzá?

Figyelt kérdés
Kérdeztem tőle, hol él, azt mondta álmaidban, vagyis ezt vettem le belőle, de valami ilyesmit mondhatott: Az álmaidban öcskös, ne is próbálkozz, aztán mondtam neki, hogy pontosabban megtudná-e mondani, és nem pontokat rajzolt a falra, mint az előző lány, hanem megmondta, hogy Sohaországban és hogy ott fog rám várni, majd elmentek a haverjaival, én egyből hazajöttem és megnéztem googlemapsen ez hol van, de cak egy kávézót és egy utazó irodát adott ki csak :/ ekkor eszembe jutott a nagyapa meséje egy helyről, így megnéztem a film változatot mert lusta voltam olvasni, nah szóval ez a SOhaország a világ közepén van és megkéne szerezni Pán Péter árnyékát vagy építeni egy űrhajót és ebben szeretnem hogy segítsetek, melyik lenne az egyszerűbb, miért? És hogyan kezdjek hozzá??

2017. márc. 16. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellett volna ennyit erőlködnöd ezen a kérdésen, mert marhára nem lett vicces. Na most már mehetsz aludni, szia.
2017. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Vagy ha ennyire sok időd van, akkor fordíthatnál egy kis időt a helyesírásod javítására. :)
2017. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!