Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a neten, kiderült hogy egy városban lakunk, szeretnék vele találkozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt a neten, velem egykorú, és kiderült hogy egy városban lakunk ami elég ritka szerintem :D Nagyon jól elbeszélgettünk a Facebookon viszont nem tudom, hogy mit csináljak. Találkozni szeretnék majd vele, de sose volt ilyen tapasztalatom. Ha találkozok akkor mit csináljak, hogy "elcsábítsam", már mint, hogy egy kicsit jobb legyen a kapcsolatunk stb..


Meg pl. ha találkozunk akkor egyből adjak neki puszit köszönéskor vagy ne, vagy mit csináljak? Valaki segítene? Sose volt ilyenben még részem, és tapasztalatom sincs hozzá.. De ez a lány nagyon tetszik!


UI.: 13 éves vagyok



2016. dec. 21. 17:28
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
hívd el talizni ! hogy mit csinálj? az majd adja magát
2016. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenféleképpen találkozz vele. Viszont első találkozásnál inkább úgy viszonyulj hozzá, mint egy baráthoz. Aztán majd alakul :)
2016. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg épp a találkozás pillanatában mit csináljak? csak köszönjek neki? Ne adjak puszit? vagy attól megsértődik vagy mi? Meg ha elköszönök akkor? Tanácstalan vagyok nagyon bocsi :/
2016. dec. 21. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond :)

Szerintem a két puszi simán belefér. Bár ehhez tudni kéne, hogy jelenleg hányadán álltok. Mármint, hogy esetleg alakul már köztetek valami, vagy egyelőre csak beszélgettek?

2016. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még csak beszélgettünk. Még tartottam egy jelentkezést, egy fb oldalnál , és ő szeretett volna jelentkezni, akkor beszélgettünk,később felvettem, mert megfelelt, majd mondta h én is a saját városába lakok :D És most elkezdtünk sűrűbben beszélgetni
2016. dec. 21. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk akkor az se gáz, ha nem adsz neki puszit. De adhatsz is. Biztos, hogy jól esne neki. Ez csak baráti gesztus. Egyelőre :)
2016. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha megharagudna érte? :c
2016. dec. 21. 18:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert adsz neki két puszit? Vagy azért, mert nem? :O
2016. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ Talán lehet azért, mert nem. Összezavarodtam most egy kicsit xd. Bár én azt kérdezem hogy első találkozásra csak úgy köszönjek neki és kezdjek egy témát és amikor már búcsúzunk akkor is csak köszönjek puszi nélkül? Vagy baj lenne ha nem puszilnám meg mert az neki rossz lenne? vagy nem tudom :/ sose csajoztam még :D ez számomra elég új
2016. dec. 21. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legkevesebb, hogy adsz neki puszit, vagy nem. Ha bármelyik miatt megharagszik (nem fog), akkor meg nem mell vele foglalkozni.

Alakulhat attól jól a találkozásotok, hogy nem megfelelően köszöntöd. Bár, ha jobban belegondolok, szerintem 13 évesen első találkozásnál ez elhanyagolható.

2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!