Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy fiút külföldön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút külföldön kb egy hetet töltöttünk együtt aztán haza kellett utaznia többi lent szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem saját meggondolásból hanem haza kellett mennie jól éreztük magunkat de egy hét azért igen rövid idő én azóta hazajöttem de írt a napokban h jön meglátogatni.Ez nekem elég fura nem beszélünk napi rendszerességgel és csak egy hetet töltöttünk együtt .Mit gondoltok?

2016. dec. 8. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit is gondolnunk?
2016. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért mert 3 hónap után előtűnik a semmiből ezzel kb és tanácstalan vagyok.egyébként ez az oldal lényege h véleményt nyilváníts
2016. dec. 8. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, mert köztudott, hogyha valakivel nem beszélsz napi szinten azt tilos meglátogatni és agyonlőnek érte...
2016. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ember elolvastad az egész szöveget? ténylegesen egy hetet töltöttünk együtt egész életünkben aztán hello nem ezer éves ismertségről beszélünk
2016. dec. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!