Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy barátom elkezdett simogatni és nagyon élveztem. Többi lent (15/L)

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátom. Van most egy nagyon jó fiúbarátom ( csak barát!) aki nem jön be. Már többször volt olyan hogy eljött és filmeztünk. a vállán aludtam meg ilyenek. egyik alkalommal elkezdte simogatni a vállam majd a hátamat is. nagyon jól esett. máskor is elhívtam és egyre merészebb lett. nekem tényleg nem jön be és meg akart csókolni. én nem tekintek rá csak barátként. Most mit csináljak?

2017. márc. 16. 21:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Beszelned kene vele mert ezek alapján ő többet var ettől mint te.. az meg egyikotoknek se jó ha bele éli magát mert ramehet a barátságotok is
2017. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
beszelj vele. legy oszinte, nem kell tulragozni de 3 egyenes mondat jar neki, mert valoban picit felreertheto a dolog.
2017. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Ne húzd az agyát, olyan jeleket adsz neki ami miatt azt hiszi hogy ezt lehet:rádõntöd a fejed a vállára,nem szólsz rá vagy húzodsz el ha simogat.
2017. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ennyi idősen egy fiú nem azért fog egy lánnyal filmezni, mert új cimborára van szüksége.
2017. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tetszik, de élvezted, csak dugjatok.
2017. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki?! Sőt aki számomra csak barát,és nem is tetszik nem engedem h simogasson, és nem fekszem pláne nem alszom a vállán
2017. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
,,Nem jön be,,.. mi alapján nem jön be? Kinézet, szókincs? Te bejössz neki, ezt ki is használod, hiszen hagyod, hogy jót tegyen veled. Még az is lehet, beleszeretsz. Eleinte mondd meg, hogy csak barátként tekintesz rá, de ha csak egyszer is megfordult a fejedben, hogy esetleg lehetne több is, azt is elmondhatod neki. Szóból ért az ember..
2017. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van köszi a válaszokat :). Az alapján nem jön be hogy alacsony.
2017. szept. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!