Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal összeveztem szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összeveztem szakítottunk és mostanában újra elkezdett csókolgatni ölelgetni simogatni hozzám bújni stb. Elvileg csak egy barát vagyok neki. Akkor most szerintettek mi van?

Figyelt kérdés
Ilyeneket szerintem egy barát nem csinál.És van sex is köztünk.

#csalódotság.
2014. febr. 3. 18:47
 1/4 ASOT ***** válasza:
Te egy lángész vagy :)
2014. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az van, hogy annyi eszed van, mint egy marék koporsószegnek.
2014. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Te hány éves vagy 6??

Istenem jó tudni h vannak nálam hülyébbek :)

2014. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindig van egy hülyébb ne aggódj :DD


de eez... ma ez a legjobb kérdés :DD


most te vagy a szexpartnere amíg nem talál mást,vagyis azért nyomul mert nem talált mást,így most jó vagy te is..arra jó vagy mert hülye vagy és nincs veled gond

2014. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!