Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó érzés csókolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés csókolozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már 1 hónapja találkozgatunk és egész jól érzem magam vele, szerintem ő sem érzi kellemetlenül magát mert akkor nem találkoztunk volna már annyiszor. Annyi a probléma hogy amikor vele vagyok nagyon görcsölök.. Főleg most hogy úgy döntöttem a következő találkozásnál megpróbálom megcsokolni. Kíváncsi vagyok hogy jó érzés lehet e vagy csalódni fogok, igazából kicsit ettől is félek hogy nem is lesz olyan mint amire számítok

2017. márc. 18. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :)

Az első csók azért kellemes,mert még nem éreztél olyat,s mert egy általad szeretett lányt csókoltál meg. De olyan nincs,hogy csalódni fogsz :)

Bátran,ha úgy érzed,ne gondolkozz rajta! :)

2017. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
És majd később,mikor megtanultok csókolózni,akkor a függője leszel :)
2017. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. Ccsak félek hogy nem lesz neki jó mert van egy lyukas fogam és totál nem szeretném ha valami kellemetlent érezne.. Mindig megmosom nagyon alaposan, én nem érzek semmi rosszat de azt hallotam hogy az mindenképp érződik.. Kértem időpontot fogorvoshoz csak ezért amúgy még sokáig húztam volna, de sokára kaptam időpontot és a találkozonk meg sokkal hamarabb lenne pedig már egész elhatároztam magam
2017. márc. 18. 14:58
 4/9 anonim válasza:
100%
En mikor eloszor csokoloztam azert is volt furcsa, mert elozo nap tettek fel a fogszabalyozot xd nemvtudtam, h mit kell csinalni pontosan, csak kovettem a pasim. De utana mar bele jossz, kovetkezore jo lesz, ha az elso nem is. Nem elfogultsagbol(sokan mondtak), jol csokolok.
2017. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lazán faszán megcsókolod őt ,nem kell ráparázni meg izgulni stb. Ha tényleg szeret téged , akkor ha talán elrontod meg fogja bocsátani , kb 0.99%arra hogy elrontsd ! Sok sikert!
2017. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,akkor a következő találkozásnál megteszem
2017. márc. 19. 15:07
 7/9 anonim válasza:
De azért írd meg, hogy hogy ment!!:)
2017. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pénteken lesz, oké :)
2017. márc. 21. 17:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én megpróbáltam de a lány nem hagyta :/ :(
2017. márc. 25. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!