Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok amiért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó vagyok amiért nem szeretnék elmenni a buliba?

Figyelt kérdés
Március végén lesz barátom születésnapja. Lesz szervezve buli, de én nem szeretnék menni. Senkit sem ismerek igazán a baráti köréből és nem is szeretnék ismerkedni. Tudom hogy tök kellemetlenül érezném magam, hiszen ő mindenkivel foglalkozna én meg csak úgy lennék ott. Mondta hogy ő szeretné ha elmennék, de szerintem kettesben is ünnepelhetünk majd pár nap csuszással. Nyugodtan bulizza ki magát, azzal nincs problémám csak nem szeretnék egy ismeretlen közegbe belekeveredni. Ő 21/F én 17/L
2017. márc. 19. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért a barátod szülipjára illene elmenned. Ne legyél ennyire ellenséges a barátaival, nem is ismered őket, nem tudod milyenek. Lehet tök jóba leszel majd velük. Egy esélyt adhatnál nekik, mástnem a barátodért tedd meg.
2017. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy tök kellemetlenül érezném magam, hiszen ő mindenkivel foglalkozna én meg csak úgy lennék ott." -miért gondolod ezt? A barátnője vagy, fog veled is foglalkozni, bár tekintve, hogy ez az ő születésnapja, nem az a lényeg, hogy veled mennyit foglalkozik ép aznap.

"Senkit sem ismerek igazán a baráti köréből és nem is szeretnék ismerkedni" -biztos lesznek ott is jó arcok, de ha te nem szeretsz ismerkedni, akkor ne tedd. De tekintve, hogy mégis csak a barátnőjeként fog bemutatni, azért próbálj barátságosan viselkedni. Esetleg elhívhatnál egy közös ismerősötöket, akivel tudnál lenni este.

"csak nem szeretnék egy ismeretlen közegbe belekeveredni. " -öhm, szerintem a barátod nem ismeretlen személy számodra. Meg egyébként is fogsz néha érintkezni az ismerőseivel, nyilván nem feltétlen lesztek legjobb barátok, de ha együtt maradtok, akkor lesz (ennél kevésbé fontosabb alkalom is) ahol találkozni fogtok.

De válaszolva a kérdésre: igen, az lenne. A barátodról van szó, és az ő születésnapjáról.

2017. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz nem mész. de ha gondolod el is mehetsz, max 10 perc múlva lelépsz. azt ki tudja, talán még jól is érzed magad.
2017. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthető ez az ő, és a te részedről is. Ő lehet hogy szeretne téged bemutatni a barátainak, és hogy te is ott legyél vele, és jól érezd magad. Te pedig nem szeretnél menni, mert úgy érzed csak egyedül ülnél. Általában pedig pont ilyenkor érzed jól magadat a legjobban. Szerintem egyezzetek meg ha fél óra - óra múlva nem érzed magad jól, akkor valamilyen indokkal leléphetsz amit ő is támogat.
2017. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó kettő: Azért egy lány ne lépjen már le egyedül késő éjszaka egy buliból. Maximum, ha a barátja hív taxit.


Kérdező: Nekem is volt ilyen barátnőm, hogy soha, egyáltalán nem akart velem és a haverjaimmal elmenni bulizni, mert gátlásos volt. Egy ideig nyúztam vele, aztán hagytam. De a helyedben egyszer elmennék velük bulizni.

2017. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!