Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,akivel 8 évig osztálytársak voltunk,általános iskola 4. osztályától kerültünk közelebb egymáshoz,ez azt jelentette,hogy a srác egészen 4.-től 8.-ig mindennap beszélgetett velem,néhányszor haza is kísért,rengeteg sulis programon vettünk részt együtt. Az órák többségén mindig mellém ült vagy megkérdezte,hogy nem akarok-e vele menni/ ülni. Mindig voltak olyan témáink/vicceink,amiken nevettünk,órán ha valami olyan volt,mindig összenéztünk. A körülöttünk lévők is észrevették ezt, többször mondták,hogy mi biztos járunk,de valójában nem voltunk együtt soha. Ha szomorú voltam,ő mindig megkérdezte,mi a baj, és mikor nem tudtam valamiben részt venni az egyik kiránduláson,akkor ő kiült hozzám beszélgetni,jól éreztük magunkat.Ezt követően középsuliba is ugyanoda mentünk. Itt a tanáraimnak (akik közösek),sok pozitívumot mondott rólam,mindig érdeklődik felőlem,itt is sokáig jártunk-jöttünk együtt a suliba/suliból. Mikor egyik lány ismerősömmel is elkezdett beszélgetni,akkor féltékeny lettem,és direkt mondtam,hogy én nem maradok dumálni,és akkor tök felháborodva mondta,hogy deee,én is maradjak vagy mikor mondtam,hogy én autóval megyek,nem busszal,ahogy ő,akkor is felháborodott,hogy miért nem vonattal.Egyik barátom azt mondta,hogy látszik rajta,hogy szeret engem. Végül is utána csúnyán összevesztünk,ő próbált békülni,de mikor elutasítottam,akkor könnyes volt a szeme,és azóta is mindig látom,hogy néz engem,ha valahol meglát. Egy ismerősünk miatt vesztünk össze (egy másik fiú),és ő azóta is haragszik rá,őt okolja,hogy nem szólok hozzá. Szerintetek ez barátság volt részéről vagy annál több?

16/L


2017. márc. 20. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
több! én is így voltam :(
2017. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez biztos h több volt, hasonlóan jártam nemrég
2017. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!