Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ignorál? Hogy keltsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BrigitteCorvell kérdése:

Miért ignorál? Hogy keltsem fel a figyelmét? Vagy direkt csinálja?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy pasi, akivel bulikban szoktam találkozni, amúgy szórakozóhelyen kívül nem. Ezelőtt írt nekem, hogy látott valahol stb és szeretne megismerni, mivel felkeltettem a figyelmét. Beszéltünk picit, de szokásomhoz híven öt perc után meguntam és megírtam, hogy nem érdekel és inkább ne írjon. (Én se akartam pazarolni az idejét meg azt se hogy ő pazarolja az enyém) De már pár hónapja mindig látom, amikor bulizni megyek a haverokkal. Na nem az ijesztő stalker-módiban, csak ugyanaz a törzshelyünk.

Aztán el is kezdtünk beszélgetni és nagyon jóban lettünk, de pár hete ignorál. (ami egy bulit jelent, tudom hogy ez nem tűnik soknak meg ilyesmi, de ez még nem fordult elő velem)

Amúgy az a hír járja rólam, hogy megunok mindenkit, alig lehet felkelteni a figyelmem & megtartani azt és hogy hiába próbálkozik nálam bárki úgyis 0 esélye van. Ezt megtudta (vagyis tudomásom szerint így van) és nem akarja feleslegesen megerőltetni magát vagy megijedt vagy más tetszik neki??

De véletlen kiböktem, hogy szeretem. Nem tudtam válaszolni utána hiába kérdezte, mert annyira zavarban voltam😞 Így még sosem hagytak lógva, és ez a legzavaróbb benne (ezért nem is tudom eldönteni hogy tetszik vagy csak érdekesnek találom) illetve hogy sokszor "nevelget": ha valami olyat csinálok/mondok ami nem tetszik neki próbál róla leszokatni pl. az elején nagyon szarkasztikus voltam vele és sokszor beszóltam neki /de csak viccelodve/ de aztán valahogy leszokatott róla (nem tudom, nem értem hogyan) Akkor ez is állhat a háttérben?

Nagyon zavarosan írtam le, de remélem érthető:( a barátaim azt mondják szarjam le, de sokszor töröm rajta a fejem és hihetetlen idegesit.

Összegezve: Miért csinálhatja ezt? Mit csináljak? Próbáljam felhívni a figyelmét/menjek oda hozzá/ne foglalkozzak vele?



2017. márc. 19. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira primitív vagy, hogy teljesen Megértem, ha a srác távolságtartó.
2017. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit értessz primitív alatt? Amúgy lehet lol
2017. márc. 19. 18:59
 3/4 anonim válasza:

Szia! Mindenekelőtt gondold végig, hogy mennyi komolyságot tudsz beletenni a kapcsolatba. A korod nem derült ki számomra, de olyan 18 körülre tippelek. Ez esetben a legfontosabb feladat, hogy érzelmileg felnőlj egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz. Ebben a témakörben rengeteg infót találsz az interneten.

"szokásomhoz híven öt perc után meguntam" - Többek között az ilyen magatartás attitűdökön kell gyökeresen változtatni.

2017. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ribaanc vagy, de a szó nemes, jeles értelmében. Azóta mi lett? Férjhez mentél?
2023. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!