Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi az ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi az ami zavar titeket egy nőben/lányban annyira, hogy elmenjen a kedvetek a további udvarlástól vagy randizástól még akkor is, ha a nő/lány szép, kedves, okos?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok... :P
2017. márc. 23. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom így megmondani de pl ha túl sokat beszél (olyan ami nem nagyon érdekel és hiába mondom neki hogy nem érdekel mégis mondja) de sok példa van de így nem tudom elmondani.
2017. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
ha szép, kedves, okos, de lapos :D
2017. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

privátban elküldöm ha érdekel :)


24F

2017. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kéretik most a külsőségektől elvonatkoztatni. :)
2017. márc. 23. 14:51
 5/13 anonim válasza:
100%

Tulajdonságot tekintve humor hiánya. Szerintem az nélkülözhetetlen.

Szokást tekintve én nem tűrném ha drogos vagy alkoholista lenne, vagy pl túrná az orrát...

2017. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hahahaha, szóval egy jó kis nyilvános fikázás már nem férne bele? :D
2017. márc. 23. 15:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha be nem all a szája, mint a Gilmore girls-ben a 2 csajnak
2017. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#6:

nem szeretik túl hosszú lista :P jó és rossz is van benne :)

de már tudod :P


24F

2017. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik. Randiztam lánnyal akiről mindenki csak jó véleménnyel volt, hogy milyen szép és okos és blablabla. De ha nekem nem jön be?
2017. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Hat engem pl zavar ha nekiáll telefonozni egésznap es nem figyel rám! Ha nem igényes a környezetére. De nalam pl kizáró ok a tanulás is ez nem tudom egyedi eset-e vagy sem, de mindenkinek magának kell eldönteni mit var egy kapcsolattól! Én pl gyereket, gyerekeket szeretnék, és aki tanul általában nem akar gyereket szülni, habár mostanában nagyon népszerűsítik ezt a dolgot. Ha megis akad olyan aki tanulás ellenére vállalna családot, akkor nyilván nem kizáró ok a tanulás. Nem szeretem ha egy nő csak elvár es vissza nem ad illetve ha ez nem kölcsönös! Ezt ne ugy értsd hogy elvárom hogy ajándékozzon es hasonló de ne varja el azt hogy majd mindig kap valamit! En szoktam adni ajandekokat de ugy szeretem adni ha az illető nem számít rá mégiscsak akkor van meg a varázsa az ajándéknak.
2017. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!