Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar, ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha egy lány még szűz, legyen az akárhány éves?

Figyelt kérdés

Engem abszolút nem zavar, sőt megtiszteltetésnek érzem azt, hogyha egy lánynak én lehetek az első. :) Viszont sok olyan ismerősöm/haverom van, akik úgymond ”undorodnak” a szűz lányoktól. Titeket is zavar, vagy úgy vagytok vele, ahogy én?

20/F



2017. márc. 21. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, ahogy te. A haverjaid töketlenek.
2017. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
Én már 3X évesen nem szívesen játszom se a tanító bácsit, se a szőke herceget. Szóval már nem jönnék össze szűz lánnyal. Annak idején volt több szűz barátnőm is és egy kínszenvedés volt, mire rendesen be lettek idomítva.
2017. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Ilyet nehéz találni, de előrébbre való lenne számomra mint egy kiélt "hölgy", szívesen bevezetném.
2017. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Remélem nem baj, hogy lányként irok. :) Szerintem a te felfogasod a normális abszolút. Egyrészt mert egy lánynak a szuzessegebol egy van, es egy valakivel éli ezt meg. Nameg ha nem egy olcsó csaj akit 13 évesen falnak támasztanak részegen egy buliba, akkor a szexig vezető út is különleges. Legalabbis én így éltem meg. 18 évesen első kapcsolatomban szinte 0 tapasztalattal, öt hónap után feküdtünk le. Es később ahogy beszélgettem barátommal mondta is, hogy örül neki, hogy igy volt, es vart vorna ram még ha nem állok készen előbb. (ő már rég nem szűz) Egy normalis értékrendet képviselő embernek egy nő nem az alapján jo partner hogy mennyi tapasztalata van. Főleg, hogy ez is csak egy állapot, es nem egy átok. :D Nameg az, ahogy ilyen esetlenebbul próbálgatja az ember a határait, szerintem mind a két fél számára izgalmas. :)
2017. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Hàt én olyan nőt keresek akinek èn leszek az első ahogy nekem is ő
2017. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Nálam előny, ha még érintetlen :)

Feltéve ha nem az a "hú de erkölcsös vagyok, én nem fekszem le akárkivel, várom az igazit, max csak 1 év után stb." fajta.

2017. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nameg azt sem értem, hogy miért kiábrándító az, ha egy lányra több hónapot, vagy akár évet kell várni? Én 2 évet vártam a barátnőmre, mások meg 1 hónapot sem bírnak ki...
2017. márc. 21. 23:03
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt férfiaktól hallottam:


Tapasztatlan: nincsenek berögzült dolgai, nyitott, csinálja úgy ahogy neki jó

Tapasztalt: ismeri a saját testét, tudja mit akar. ha passzoltok akkor ok, ha nem passzoltok akkor ennyi.


N.


Én férfiakkal az utóbbikat tapasztalta, vagy passzolunk vagy nem

2017. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, feleségem 23. Mindketten egymásnak az elsők voltunk.

Nem tagadom, bénáztunk eleinte, de egyáltalán nem tartottuk cikinek. Szeretjük egymást, mostanra meg jól belejöttünk ;)

2017. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 21. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!