Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavarna e, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna e, ha egy fiú vegetáriánus?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha őt nem zavarja, hogy én meg húsevő vagyok, egyáltalán nem. :)
2017. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Engem zavarna.
2017. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nikch válasza:
Előzővel egyet értek. Sőt, nekem vonzó ha egy pasi ennyire odafigyel az étkezésére.
2017. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna. Ilyen dolgokon felesleges pörögni, mindenki azt eszik vagy nem eszik, amit akar. Az zavarna, ha bunkó lenne.
2017. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

yah nagyon odafigyel, csak úgy mondom hogy a zöldésg gyümölcs félék halálosabbak a húsnál, mivel a növényeknek áltaéban van egy párjuk ami mérgező és könnyen összetéveszthetnak, ha az illető nem profi, jobb esetben fosol egyet, rosszabb esetben meg hát..... DE igen odafigyel ügyes vagy-- amÚGY MEG MIndenki les*arja, ez olyan mintha azt kérdezném, lányok zavar ha biciklizni nem tudok? ZAvar ha szeretek levegőt venni? Zavar ha néha vizet iszok?? EZek a kérdések is olyan jelentéktelen semmit mondók mint a tied és semmi köze nincs a Tini párkapcsolatokhoz, mivel valakinek nem ezért fogsz tetszeni de értemi én mit akarsz, a sok naív kislányra ársz ezzel a kérdéssel, hogy uuuuhhh nem eszik húst csak jó ember lehet, ismerek pár vegetáriánust és ők a rossz fajtából vannak, azzal hogy nem esznek húst tiszta sznoboknak hiszik magukat és oltári nagy képűk van a semmire, mivel halálian néznek ki...

DE maradj csak a növényeidnél máguskám, én meg addig eszek húst hússal és jobb egészségben leszek, yah várjunk állítólag a disznóhús rák gerjesztő akkor tuti meghalok majd, yah hpgy csak k*va nagy mennyiségben amit senki nem tud odatenni.

Válogasd csak majd a bogyóidat, megse őrültl még, de már azokat keresed és szedegeted.

2017. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is az vagyok. :)
2017. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel én is vega vagyok, megütném a főnyereményt, ha még tetszik is xD
2017. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
a főnyereményt nem ütni kell hanem elvinni, ebből is csak az látszik, hogy a vegetáriánusok milyen agresszívak és mindent ütni akarnak hús hiányában, sűrgősen keress fel egy agy dokit, habár tudom mit fog felyrni neked, napi fogyasztásra húst.
2017. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

attól függ, "vallási vega" (a hús méreg, a homo sapiens növényevő, így kéne hogy rendben legyen, nem érdekelnek a tudományos cikkek százai, csak az a kettő, ami az én igazamat bizonyítja, stb), vagy állatvédelemből bojkottálja a borzasztó állapotban lévő húsipart

előbbi esetben határozottan zavarna, hogy ostoba, utóbbi esetben határozottan szimpatikus lenne a kezdeményezés :)

2017. márc. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hosszú távon zavarna. képzeld el, főzöl egy kib...szott jó húslevest, mire a férjed hazajön és közli hogy ő ezzel max a segg....t törölné ki, és csinálj neki salit :(
2017. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!