Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Titeket zavarna, ha a párotok vegetáriánus lenne?

Figyelt kérdés
Kizáró ok is lehet, ha a lány vega? Vagy valakinél előny?
2014. márc. 18. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az én ételem ettől független maradhatna akkor nem. De ha meg akarna "téríteni" meg nekem is kötelező füvet enni akkor zavarna.
2014. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de nem is előny. Te vega vagy?
2014. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem baj az de néha kapja be akolbászt azért :D
2014. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, tehát talán még örülnék is neki. Bár nem is igazán szempont, eddig egyik barátnőm vagy szerelmem sem volt vega, és soha nem zavart.
2014. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az ilyen lányok vmilyen szinten azért megpróbálnak rászoktatni a vega kajára, legalábbis az egészséges életmód nevében, folyton saláta stb.

ha a csaj csinál kaját, túl sok választásod nincs, lévén a húst nem bírja, tehát hosszú távon, v megtanulsz főzni (és mindketten mást főztök, ennek értelme nem túl sok) v engedsz. azért van előnye is, h ha eddig húst ettél hússal, akkor néha ezután egészségeset is kajálsz, hátránya h soha nem enni húst szintén egészségtelen. ráadásul a magyar konyha alapvetően a húsra épül, tehát a "finom" kaják 75-80%-árol le kell mondani.

sztem amúgy egy baromság az egész, nekem főképp a csaj tudatlansága lenne nagyon nagy hátrány egy kapcsolatban.

2014. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha őt se, hogy én szeretek húst enni...
2014. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig nem gond, amíg tiszteletben tartja, hogy én húsimádó vagyok. De ha elkezdené azt szajkózni, hogy térjek át, akkor ott elgondolkoznék... mármint a kapcsolat jövőjén
2014. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar. De minden adandó alkalommal az orra alá dörgölöm, hogy felfalja a kajám kajáját...
2014. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah, erre a válasz legtöbbször az, hogy a kajám felfalja az ő kajáját...


ucsóvoltam.

2014. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze vega nővel elvből, szóval igen, van olyan, akinél kizáró ok. ( Szerintem beteges dolog. )
2014. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!