Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Húsevők! Titeket zavarna, ha...

Húsevők! Titeket zavarna, ha a párotok vegetáriánus lenne? (és fordítva)

Figyelt kérdés
A vegetáriánus alatt az összes kategóriát értem. Fogalmazzunk inkabb úgy, hogy eltérőek lennének az étkezési szokásaitok. Ha zavarna, akkor miért?
2015. ápr. 5. 04:07
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

//24f

nem zavarna, mert a magyar kajáktol csak kevesen nem híznak el. ha a csaj nem borítja rám az asztalt azzal az indokkal h húst enni gyilkosság (mint az Így jártam anyátokkal sorozatban :D) ak nem zavar 1általán. de ha beszól h "fúú húst eszik ak megpróbálnám elsőre megértetni vele h leszarom a véleményét.

2015. ápr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
nem durvaságra gondolok. csak mondanám h másokat ne akarjon átnevelni. Azt pl nagyon utálom mikor vki a gyerekeit is vegáztatja és vega családot csinál pfhuuj.
2015. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én furcsállom a vegetáriánusokat. Az embernek igenis szüksége van a húsra. Ha elkezdenék ismerkedni valakivel és elárulná magáról hogy vega különösképpen nem zavarna. Mondjuk ha engem látna húst enni és elkezdene fintorokat vágni, akkor az már zavarna.
2015. ápr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

zöldséget enni is gyilkosság :D meg kell állítani az őrült növény evőket!

Egyébként legtermészetesebb dolgok közé tartozik hogy a jobb képességű fajok megzabálják a gyengébbet. ha az ember válogatott volna anno ak kihal

2015. ápr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem pff
2015. ápr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rozsik L. leírt mindent,amit akartam :-(.
2015. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom, hogy kizáró ok, de aki vega, annak általában más gond is van a fejével.
2015. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem vegetáriánus volt a barátnőm, nem volt semmi :D Amikor együtt ettünk akkor mindig megkóstoltam az ő kajáját is :D
2015. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!