Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlennek érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlennek érzem, hogy ezek után találkozzak a barátaival. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy van barátom, már 1 éve, és elég sokat lógunk a társaságával de a barátai és köztem nem alakult ki ilyen "szoros" kapcsolat, felszínes kapcsolat, jóba vagyunk de ennyi, de annyira nem élvezek velük lógni, inkább tiszteletből megyek el a barátom miatt. Egyik csaj se olyan stílusú mint én, és van egy lány aki szerintem engem kevésbé bír, mert az összes csajnak nyalizik , csak velem másabb. Az a ciki hogy voltunk hétvégén szórakozóhelyen társasági szinten bulizni ahol a barátommal összevesztem és nagyon részeg voltam, és összevissza hülyességeket beszéltem és annak a csajnak elsirtam magam(sírtam) aki szerintem klevéséb bir és ott vigasztalgatott. de másnap amikor felébredtem leesett az egész és ez baromira kínos hogy a barátai előtt sírtam részegen. És az a baj hogy csomó társasági esemény lesz a jövőben, és nagyon kínosnak tartom h a csajjal találkozzak.. meg így a barátaival mert szégyellem ezt. Hogy küzdjem le?

19L


2017. márc. 27. 13:28
 1/1 Bogi1414 válasza:
Véleményem szerint ilyen bárkivel megesik! De nyilván ez nem segít! Viszont szerintem legelőször is ne te érezd magad rosszul miatta! Ha te csinálsz belőle nagy ügyet akkor az is lesz! De egy részegen elkövetett dolgot senki nem varhat a nyakadba mert köztudottan a pia beszél (sír) az emberből ha részeg! Nem szabad hagynod hogy rádszáljanak! A fiúddal tisztázd a dolgot,beszéljétek meg! Béküljetek ki és a barátai ha akarnak sem szivathatnak meg azzal hogy ezeket a kellemetlen dolgokat elmesélik! Nehéz ügy de légy erős és ne hagyd hogy ez a kis incidens az életedet és kedvedet rontsa! A bűntudat valamien szinten érthető de ne vidd tulzásba! Lépj túl bár tudom hogy az ilyen helyzetekben ez a „nyugi minden oké" a legszarabb! Dtukkolok!!!!
2017. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!