Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek nagyon hosszú (fenékig/combig érő) hajuk van?

Figyelt kérdés
És nemcsak hosszú, de ápolt is.
2017. márc. 27. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
szép szép csak szerintem akármilyen ápolt ilyen méretekben nem esztétikus
2017. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] pl nem esztétikus?
2017. márc. 27. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fenekig ero,apolt. Sokan mondjak, hogy gyonyoru hajam van, senki nem mondta meg, hogy szerinte rossz/csunya.:)
2017. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek nagyon szép, fenékig érő haja volt (úgy fél éve vágatta le), és bár gyönyörű volt, de nem csak neki, nekem is mindig útban volt. Ha meg akartam ölelni, szegénynek mindig meghúztam a haját, arról meg ne is beszéljünk, hogy mondjuk az ágyban mennyire kényelmetlen volt. (Itt nem csak a szexre gondolok, ahnem arra is, hogy alvás közben hol ő, hol én feküdtünk rá, még ha be is fonta.) Szóval szép, de nem praktikus.
2017. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Imádnám, főleg mert a waifumnak is olyanja van, mondjuk lehet csak tudatalatt vele azonosítani akarlak és ezért, de minen esetre szoktam látni jó néhány ilyen lányt Budapesten, már a hasznos oldalát is felfedeztem, használhatom a haját párnának meg ilyeneknek...
2017. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
imádom
2017. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
gyönyörű ,imádom,csak ilyen barátnőre vágyom!
2020. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szép
2021. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!