Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok az...

Fiúk ti mit gondoltok az olyan lányokról akik naponta edzenek (hasizom és gigolások) és napont eljárnak futni? Hosszú véleményt pls

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
azt,hogy ilyen motiváltsággal és kitartással elkezdhetne rendes edzeni is akár.
2015. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Korbács válaszában nagy mélységek vannak, csak röviden, tömören és hatékonyan fogalmazott :))


Szerintem az emberi testnek szüksége van edzésre, persze nem túledzésre.


A mozgás jó, testileg is, szellemileg is. Én is szeretek heti 4-5 nap edzeni, ha nem jön össze akkor persze csinálok mást. Szerintem jó, ha a testedzés az élet része. Szeretem amikor van rá időm, ha nincsen az meg egy időszak, olyan is van.


Ha valaki hasonlóan gondolkodik, az én vélemény-hálómat osztja? Vele nyilván már lesz valami egyetértés a nézeteinkben, értékrendünkben.


Persze nem ez a párválasztás alapja, de ha közös az edzés, egészség szeretete, valamelyest hasonló a gondolkodás az sosem rossz két ember között.

2015. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ja, amint már említették: azt, hogy nem edz: hátra, vállra, karra, vádlira, ellenben túledzi a farizmát. Bár hozzáteszem, hogy az olyan guggolás, amit naponta el tud végezni, valószínűleg nem lehet valami komoly...plusz a lábnak sem elég csak a guggolás.


szóval egy kis utánajárással valószínűleg nagyon jó csaj lehet belőle, mivel az edzett, sportos nők általában szépek, formásak és persze egészségesek is. persze ehhez kell a tudatos kajálás is :)

2015. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ismerkedés során azokat részesítem előnyben, akik sportolnak. Tehát: nincsenek elhízva, sőt, szép feszes mindenük (vagy az lesz, ha nem adják fel útközben az edzést), nem lusták, stb

24F

2015. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De akkor szerintetek ez nem ciki?...mert hat mar kb egy honapja hogy edzek rendszeresen de a barati korom ezert lenez es azt mondjak hogy hulyeseg
2015. máj. 12. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:

1. kemény 1 hónapja? Gratula! :D

Talán lesz az majd 1-2-3 ... év is


2. jófej barátaid lehetnek. Mindenesetre, aki ítélkezik az a saját szellemi szintjéről ad tanúbizonyságot, evégett viszont értelmetlen ítélkezni, ezzel csak az ő szintjükre süllyednénk vissza tehát.. sok boldogságot és egészséget a barátaidnak!

2015. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3. mindig lesz több milliárd ember, akinek úgysem tetszik amit csinálsz. Találd ki mit kezdesz velük. Meg lehet verni őket, de a hülyék csak hülyébbek lesznek a veréstől, meg most komolyan, több milliárd embert? Vagy hallgatsz rájuk.. melyikre is a millió, milliárd közül? Hiszen mindenkinek más a nézete, véleménye. Vagy hagyod őket, ignorálod mások véleményét (vagy ésszel veszed számításba, például konstruktív kritikákat akár meg is lehet fogadni). Vagy kitalálod, hogy mit kezdesz a más nézetekkel. De egyet tudni kell: a nézet az az ember személyisége. Peti, Laci, Vanda és Anikó 4 nézet-hálót fognak képviselni, mert 4 emberre utaltam. Nem felelhetsz meg mindnek. De vajon meg kell?


Írjak véleményt a csajok futásáról én is, csak hogy utaljak rá nekem miért nem felelnél meg?

(baromság lenne. egyrészt előttem már írtak kritikát az edzésedre másrészt én pont abba az irányba haladok, hogy senkitől se várjak el semmit, tehát most pont egy ilyen témánál én inkább a pozitívumoknál maradnék: tök jó, hogy szeretsz mozogni, edzeni:)

2015. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor rossz baráti köröd van.
2015. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom tenyleg :)
2015. máj. 12. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
aki szerint a sport ciki, az gyökér...de azért az edzéssel kapcsolatos tanácsainkat fogadd meg :)
2015. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!